Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Blisko 700 praw jazdy zatrzymanych za...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Blisko 700 praw jazdy zatrzymanych za...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez andy7 » 27/5/2015, 07:54

Komentatorzy napisał(a):Kiedyś ktoś przez wieś (na drodze dzieci, kury, kaczki itp) piaskowa drogą z kałużami jechał maluchem 60km/h (kiedyś w zabudowanym można było 60km/h) a w maluchu wiadomo luzy tu i tam a hamulce działają jak chcą i było zgodne z przepisami a dziś nowy passat droga super asfalt przyczepność super ABS, ESP itd i trzeba mu zabrać prawko bo jakie to ogromne zagrożenie stwarza jak nagle z górki pojedzie 101km/h. Nikogo nie interesuje że jak zabiorą prawko to często odbiorą możliwość dojazdu do pracy albo wykonywania zawodu i za co żyć? Nagonka na kierowców i tyle!!!<br><hr>FZS 1000


Taaaaaaaaa, a wiadomosci o czasie reakcji masz z za czasow Rzymskiego Imperium !

Oblic sobie droge reakcji przy 30 km/h, 50 km/h 80 km/h i 100 km/h


nie no zartowalem, podaruj sobie, bo i tak nie bedziesz wiedzial jak to obliczyc, w przeciwnym wypadku nie pisalbys publicznie p i e r d ( u ) l :mrgreen:

Komentatorzy napisał(a):Policjant wychodzi na służbę i ma prikaz, że ma zabrać 6 szt. dokumentu "prawo jazdy". Proszę odpowiedzieć sobie samemu na pytanie: czy czujesz się bezpieczniej?

Mam swoje zrodla
<br><hr>czysty henryk


Z tymi swoimi zrodlami to jak w przedszkolu, wiem ale nie powiem i dokladnie tez ten poziom

reprezentujesz.

Z tym zatrzymaniem 6 - ciu Pj to bzdura, Gdybym mial wolna reke codziennie zatrzymywal bym znacznie wyzsza ilosc PJ bez jakiegokolwiek przykazu ( mimo, ze w policji nie jestem ).

Jak ktos jest debilem i nie potrafi dostosowac sie do przepisow ruchu drogowego to odbiera mu sie karte woznicy i delikwent wali reszte zycia z buta, w czym wiec Problem ?


:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 08:13

Komentatorzy napisał(a):Do budy burki z tymi swoimi komentarzami. Jeździć zgodnie z przepisami i nie pienic mi się tu. Amen<br><hr>king<br>
Popieram<br><hr>Darek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Artur_ » 27/5/2015, 08:42

Ja pier...lę, wielkie HALO, że nie można jednemu z drugim zapier...ać. Jakoś każdy taki "Hołowczyc", gdy wjeżdża w zabudowany w Czechach, czy Słowacji, to potrafi jechać 50km/h. I to nie tylko samochodem. Jest przepis, to się go trzymać. Nie podoba się, to komunikacja miejska/wiejska stoi otworem i czeka na nowych klientów.
Artur_
Świeżak
 
Posty: 358
Dołączył(a): 30/5/2008, 06:23
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 10:57

Komentatorzy napisał(a):przepis niezgodny z konstytucją ,psiarnia rządzi prawko w domu zostawiam niech kunel wypisuje mandat za brak kwitu ,przepis obowiązuje na terenie PL a ja pracuje poza granicami to co jak mi pies prawko rąbnie bo mu sie suszara zacieła na 100 albo zapomniał skasować a ja jechałem 70 to mam zostać w pl i na zasiłek iść prawko ważne na całym świecie nie moge jeżdzić tylko w pl to co dadzą mi czasówke na reszte krajów unii ?ni ...uja woże w pl ksero, kwitów nie dam bo nie wiadomo na jakiego oszołoma z drogówki sie trafi ,czy te debile z rządu nie czytają ilu ludzi narzeka?? ksołtys Komorowski przej....ał wybory między innymi przez to że podpisaL tą ustawe mógłby coś dobrego na koniec zrobić i wysłać ją do TK .*** czy w PL ma nikogo mądrego coby to zaskarżył do TK ?jesteśmy już państwem policyjnym pały mają nieograniczone uprawnienia w gnebieniu driverów nawet za komuny tak żle nie było a było chujowo tak dalej to sie zawijam z PL na stałe do normalnego kraju <br><hr>rozczarowany<br>
Komentatorzy napisał(a):Przypomnę Koledze o nowym przepisie . Otóż teraz, jak policjant stwierdzi np. brak prawka lub jego zatrzymanie to WZYWA HOLOWNIK według własnego uznania, nawet jak zapłacisz mandat. Dojdzie więc jeszcze opłata za holowanie i parkowanie pojazdu. W mojej opinii to korupcjogenny przepis i kolejny sposób na wyrwanie kasy dla swoich. Draństwo...<br><hr>leszek<br>
Wiele razy mówiłem wszelkiej maści narzekaczom na ograniczenia że mogą jeździć po mieście i dwieście, ale jak w wyniku tej jazdy zrobią coś moim bliskim to skorumpuję policjanta...
"Poproszę" o udostępnienie /wystarczy że gość przeglądając dane sprawy wyjdzie po kawę/ danych sprawcy wypadku, a potem odwiedzę go z kluczem do kół. Po tej wizycie przez jakiś czas będzie musiał poleżeć w łóżeczku...<br><hr>vendetta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 11:53

Komentatorzy napisał(a):Do budy burki z tymi swoimi komentarzami. Jeździć zgodnie z przepisami i nie pienic mi się tu. Amen<br><hr>king<br>
Darek i cały komisariat za tobą murem stoi , sam pan komendant czytał wpis ze wzruszeniem ... Amen<br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 12:17

Komentatorzy napisał(a):przepis niezgodny z konstytucją ,psiarnia rządzi prawko w domu zostawiam niech kunel wypisuje mandat za brak kwitu ,przepis obowiązuje na terenie PL a ja pracuje poza granicami to co jak mi pies prawko rąbnie bo mu sie suszara zacieła na 100 albo zapomniał skasować a ja jechałem 70 to mam zostać w pl i na zasiłek iść prawko ważne na całym świecie nie moge jeżdzić tylko w pl to co dadzą mi czasówke na reszte krajów unii ?ni ...uja woże w pl ksero, kwitów nie dam bo nie wiadomo na jakiego oszołoma z drogówki sie trafi ,czy te debile z rządu nie czytają ilu ludzi narzeka?? ksołtys Komorowski przej....ał wybory między innymi przez to że podpisaL tą ustawe mógłby coś dobrego na koniec zrobić i wysłać ją do TK .*** czy w PL ma nikogo mądrego coby to zaskarżył do TK ?jesteśmy już państwem policyjnym pały mają nieograniczone uprawnienia w gnebieniu driverów nawet za komuny tak żle nie było a było chujowo tak dalej to sie zawijam z PL na stałe do normalnego kraju <br><hr>rozczarowany<br>
Komentatorzy napisał(a):Przypomnę Koledze o nowym przepisie . Otóż teraz, jak policjant stwierdzi np. brak prawka lub jego zatrzymanie to WZYWA HOLOWNIK według własnego uznania, nawet jak zapłacisz mandat. Dojdzie więc jeszcze opłata za holowanie i parkowanie pojazdu. W mojej opinii to korupcjogenny przepis i kolejny sposób na wyrwanie kasy dla swoich. Draństwo...<br><hr>leszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiele razy mówiłem wszelkiej maści narzekaczom na ograniczenia że mogą jeździć po mieście i dwieście, ale jak w wyniku tej jazdy zrobią coś moim bliskim to skorumpuję policjanta...
"Poproszę" o udostępnienie /wystarczy że gość przeglądając dane sprawy wyjdzie po kawę/ danych sprawcy wypadku, a potem odwiedzę go z kluczem do kół. Po tej wizycie przez jakiś czas będzie musiał poleżeć w łóżeczku...<br><hr>vendetta<br>
Nie masz na takie odwiedziny wyłączności - ty też możesz mieć w rewanżu odwiedziny i poleżysz na sąsiednim łóżeczku ... Na tym polega vendetta. <br><hr>leszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 14:49

Komentatorzy napisał(a):przepis niezgodny z konstytucją ,psiarnia rządzi prawko w domu zostawiam niech kunel wypisuje mandat za brak kwitu ,przepis obowiązuje na terenie PL a ja pracuje poza granicami to co jak mi pies prawko rąbnie bo mu sie suszara zacieła na 100 albo zapomniał skasować a ja jechałem 70 to mam zostać w pl i na zasiłek iść prawko ważne na całym świecie nie moge jeżdzić tylko w pl to co dadzą mi czasówke na reszte krajów unii ?ni ...uja woże w pl ksero, kwitów nie dam bo nie wiadomo na jakiego oszołoma z drogówki sie trafi ,czy te debile z rządu nie czytają ilu ludzi narzeka?? ksołtys Komorowski przej....ał wybory między innymi przez to że podpisaL tą ustawe mógłby coś dobrego na koniec zrobić i wysłać ją do TK .*** czy w PL ma nikogo mądrego coby to zaskarżył do TK ?jesteśmy już państwem policyjnym pały mają nieograniczone uprawnienia w gnebieniu driverów nawet za komuny tak żle nie było a było chujowo tak dalej to sie zawijam z PL na stałe do normalnego kraju <br><hr>rozczarowany<br>
Masz tak od urodzenia, czy to nabyte?
Taki kozak jesteś, to wyjedź za granicę i tam szalej.<br><hr>Jan Nowak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 16:05

Wreszcie ktoś postanowił zrobić porządek z tymi potencjalnymi zabójcami pieszych. Nie bulwersować mi się tu tylko jeździć zgodnie z prawem!!!! Nareszcie zapanuje porządek.<br><hr>Anna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 16:26

Komentatorzy napisał(a):Wreszcie ktoś postanowił zrobić porządek z tymi potencjalnymi zabójcami pieszych. Nie bulwersować mi się tu tylko jeździć zgodnie z prawem!!!! Nareszcie zapanuje porządek.<br><hr>Anna<br>
Odezwała się Anna , piesza bez prawa jazdy...... Nie bulwersować się piesza na kierujących , tylko łazić po drogach zgodnie z przepisami !!!!!!!!!!!<br><hr>lester
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/5/2015, 17:21

Komentatorzy napisał(a):przepis niezgodny z konstytucją ,psiarnia rządzi prawko w domu zostawiam niech kunel wypisuje mandat za brak kwitu ,przepis obowiązuje na terenie PL a ja pracuje poza granicami to co jak mi pies prawko rąbnie bo mu sie suszara zacieła na 100 albo zapomniał skasować a ja jechałem 70 to mam zostać w pl i na zasiłek iść prawko ważne na całym świecie nie moge jeżdzić tylko w pl to co dadzą mi czasówke na reszte krajów unii ?ni ...uja woże w pl ksero, kwitów nie dam bo nie wiadomo na jakiego oszołoma z drogówki sie trafi ,czy te debile z rządu nie czytają ilu ludzi narzeka?? ksołtys Komorowski przej....ał wybory między innymi przez to że podpisaL tą ustawe mógłby coś dobrego na koniec zrobić i wysłać ją do TK .*** czy w PL ma nikogo mądrego coby to zaskarżył do TK ?jesteśmy już państwem policyjnym pały mają nieograniczone uprawnienia w gnebieniu driverów nawet za komuny tak żle nie było a było chujowo tak dalej to sie zawijam z PL na stałe do normalnego kraju <br><hr>rozczarowany<br>
Komentatorzy napisał(a):Przypomnę Koledze o nowym przepisie . Otóż teraz, jak policjant stwierdzi np. brak prawka lub jego zatrzymanie to WZYWA HOLOWNIK według własnego uznania, nawet jak zapłacisz mandat. Dojdzie więc jeszcze opłata za holowanie i parkowanie pojazdu. W mojej opinii to korupcjogenny przepis i kolejny sposób na wyrwanie kasy dla swoich. Draństwo...<br><hr>leszek<br>
Komentatorzy napisał(a):Wiele razy mówiłem wszelkiej maści narzekaczom na ograniczenia że mogą jeździć po mieście i dwieście, ale jak w wyniku tej jazdy zrobią coś moim bliskim to skorumpuję policjanta...
"Poproszę" o udostępnienie /wystarczy że gość przeglądając dane sprawy wyjdzie po kawę/ danych sprawcy wypadku, a potem odwiedzę go z kluczem do kół. Po tej wizycie przez jakiś czas będzie musiał poleżeć w łóżeczku...<br><hr>vendetta<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie masz na takie odwiedziny wyłączności - ty też możesz mieć w rewanżu odwiedziny i poleżysz na sąsiednim łóżeczku ... Na tym polega vendetta. <br><hr>leszek <br>
Wpis był trochę zbyt emocjonalny i nie całkiem przemyślany. Owszem nie mam. Ale się nie obawiam, bo takich odwiedzin nie będzie. Nikogo nie potrąciłem ani nie zabiłem i mogę spać spokojnie.

Poza tym jest takie powiedzenie - jak się chcesz mścić to wykop dwa groby jeden dla tego na kim się chcesz zemścić i drugi dla siebie. I pewnie coś w tym jest bo ktoś kto sięga po zemstę już nie może żyć normalnie ani przed ani po zemście.

Nawiązując to tematu czyli wykroczeń przeciwko prędkości - nawet jak dojdzie do wypadku w zabudowanym terenie to przy przepisowych prędkościach są duże szanse na to że skończy się na siniakach, a nie na trumnie.

A zemsta najlepiej smakuje na zimno - nie klucz do kół tylko prawnik i pozew do sądu o odszkodowanie którego OC nie obejmuje (dobry prawnik na pewno jakieś znajdzie), a po zasądzeniu odszkodowania miłośnik szybkości będzie jej mógł zaznać co najwyżej na rowerze.<br><hr>vendetta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/5/2015, 08:21

Komentatorzy napisał(a):Wreszcie ktoś postanowił zrobić porządek z tymi potencjalnymi zabójcami pieszych. Nie bulwersować mi się tu tylko jeździć zgodnie z prawem!!!! Nareszcie zapanuje porządek.<br><hr>Anna<br>
Przypomniałaś mi droga "piesza" pewien cytat :
Cyniczne zdanie "Porządek panuje w Warszawie" wypowiedziane przez francuskiego dyplomatę po upadku powstania listopadowego w październiku 1831 r. wywołało bunt Polonii i propolsko nastawionej ludności Francji.

























<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/6/2015, 18:16

Komentatorzy napisał(a):Czy poprawią bezpieczeństwo to zobaczymy, ale na pewno "poprawili" poziom wkur***nia się kierowców na nasz rząd - bezkarnych patałachów... Jakby zdjąć im immunitety na drodze na jeden dzień, założę się, iż przynajmniej połowa straci prawko tego dnia. Nie pozdrawiam .. PRECZ Z IMMUNITETAMI NA DRODZE!<br><hr>MeFi<br>
Komentatorzy napisał(a):Immunitet dotyczy prawa wykroczeń i karnego. Prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym zatrzymuje się w postępowaniu administracyjnym. Więc jeżeli poseł lub ktoś z immunitetem zostanie zatzymany w związku z przekroczeniem opisanym powyżej, również zostanie mu zatrzymane prawo jazdy.<br><hr>policjant RD<br>
40 procent policjantów rd nie przeszkolenia specjalistycznego i to widać<br><hr>wrd ksp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê