Zobacz wÄ…tek - <i>[BMW S1000XR]</i> BMW S1000XR - bawarski ekspres
NAS Analytics TAG

[BMW S1000XR] BMW S1000XR - bawarski ekspres

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 25/8/2015, 10:53

Ktoś z Was nim jeździł, czy pisał marketingowiec? A co z wibracjami, które powodują, że w lewym lub prawym (w zależności od egzemplarza) lusterku nic nie widać? Jak wyprzedzać, omijać jak w lusterku nic nie ma? Obraz jest całkowicie rozmazany, "mrówki" w palcach, stopach po godzinnej jeździe? Kierownica drży... Coś jest w tym motocyklu źle wykonane. Poczytajcie zagraniczne recenzje, filmy na youtube. Część klientów oddaje maszyny, bo nie da się na nich podróżować a do zapie...lania jest wersja naked.<br><hr>Marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/9/2015, 14:46

Latałem tą maszyną. Licznikowo jechałem 245km/h. Więcej nie miałem gdzie i jak. Prawdą jest jednak mrowienie w kierownicy w pewnym zakresie obrotów. To jedyna wada jaką dostrzegłem. Naprawdę po zakrętach lata wyśmienicie. Hamulce bomba. System zmiany zawieszenia nie ma opcji soft który jest w GS1200. A by się przydał. No ale nie można mieć GS schowanego w XRce. Naprawdę fajne moto. Myślałem że będzie więcej głosów odnośnie tego mrowienia w kierownicy i już powoli zaczynam mieć wrażenie że jest odczuwalne w każdym egzemplarzu. I że jest to wada fabryczna. Szkoda bo wiem jak takie mrowienie oddziałuje po całodniowej jeździe. A na następny dzień trzeba wsiąść i jechać dalej...<br><hr>Kruszyna
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/2/2017, 21:12

Komentatorzy napisał(a):Ktoś z Was nim jeździł, czy pisał marketingowiec? A co z wibracjami, które powodują, że w lewym lub prawym (w zależności od egzemplarza) lusterku nic nie widać? Jak wyprzedzać, omijać jak w lusterku nic nie ma? Obraz jest całkowicie rozmazany, "mrówki" w palcach, stopach po godzinnej jeździe? Kierownica drży... Coś jest w tym motocyklu źle wykonane. Poczytajcie zagraniczne recenzje, filmy na youtube. Część klientów oddaje maszyny, bo nie da się na nich podróżować a do zapie...lania jest wersja naked.<br><hr>Marek<br>
Potwierdzam. Wziąłem na jazdę testową i generalnie było wielkie wow. Prowadzenie kapitalne, świetna poręczność, wygoda, walory użytkowe, fajne i przydatne bajery no i oczywiście ogromny zapas pary w każdym momencie. Po przekroczeniu 7 tys obrotów ryj sam się wariacko śmieje, rozsądek gdzieś chowa a prawa ręka automatycznie odkręca mocniej. Niestety, wspomniane przez przedmówcę wibracje skreślają dla mnie ten sprzęt pomimo całej masy jego zalet. Na dobrą sprawę wibracje to jedyna wada jaką udało mi się znaleźć w trakcie jazdy testowej. Jednak nawet gdybym dostał/wygrał/znalazł S1000XR i tak bym się go pozbył bo wibracje są cholernie irytujące i całkowicie psują całą ogromną radochę z jazdy.<br><hr>Void
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê