Zobacz wÄ…tek - ZX12R Potrzebna szybka pomoc
NAS Analytics TAG

ZX12R Potrzebna szybka pomoc

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

ZX12R Potrzebna szybka pomoc

Postprzez arturautodetailing » 10/5/2015, 09:11

Witam. Otóż od dłuższego czasu poszukuję zx12r. Znalazłem to http://olx.pl/oferta/kawasaki-zx12r-zx- ... 5af5a35a60. Motocykl jest od handlarza faktycznie bezwypadkowy ale mial wymieniany silnik ponieważ w poprzenim wyszła korba. Silnik który jest zamocowany miał niewielkie peknięcie ok 2,5 cm w tylnej dolnej częsci tuż przy misce olejowej (zostałem o tym poinformowany przez sprzedajacego) które jak na razie jest suche (silnik nie był rozpoławiany do spawania). Moje pytanie jest nastepujące czy opłaca sie go kupić. Mogę go wziąć za 9000 zł. Poszukuje motocykla dla siebie który chciał bym użytkować długie lata ale boje sie że coś się w nim stanie. Człowiek który sprzedaje ten motcykl wydaje się być uczciwy ponieważ pęknięcie jest w takim miejscu którego prawdopodobnie bym nie wychwycił a mimo to minie o tym poinformował. Prosze o jakis opinie
arturautodetailing
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12/3/2014, 21:55


Postprzez biker22 » 13/5/2015, 22:44

ZX12R znależć w przyzwoitym stanie to ze świecą szukać,a te wszystkie "tanie" sztuki z allegro to się nadają jedynie na złom.
biker22
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14/1/2011, 19:05




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê