Zobacz wÄ…tek - Bashan 200 ATV - Pomocy
NAS Analytics TAG

Bashan 200 ATV - Pomocy

Dla fanów czterokołowców
_________

Bashan 200 ATV - Pomocy

Postprzez Juri031 » 9/5/2015, 15:39

Witam

1. Z prawej strony jest srebrna część z której podczas odpalenia quada dmucha powietrze i przez to wydaje on brzydki głośny dźwięk. Nie wiem co to jest .. .... chyba brakuje mi tam jakiejś części ....

2. Pod filtrem powietrza wisi kawałek wężyka który nie jest do niczego podpięty drugą stroną , od góry też widnieje mały otwór do którego prawdopodobnie tez powinno być coś podpięte ...

3. Pod spodem gaźnika wisi długi wężyk który do niczego nie jest podłączony ... co z nim robić .. powinien tak swobodnie wisieć ?

4. Jaki kupić nowy filtr powietrza .... Szykuje go na asfalt tylko i wyłącznie . Myślałem o stożkowym .


Będe bardzo wdzięczny jeśli mi ktoś pomoże . Wiem że pytania może i banalne dla niektórych ale ja mam z tym stycznośc pierwszy raz i sie nei orientuje . Z góry dziękuje i pozdrawiam . Moge wysłać zdjęcia na email , tego po wyżej opisałem .
Juri031
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/5/2015, 15:24


Postprzez henio12323 » 9/5/2015, 19:28

1) pokaz fotke, podejrzewam że to odma
2) kawałek węza to moze byc odpływ z airboxa, czasami sie podpina tam własnie albo odme, albo jakis przewód odpowietrzający np głowice
3) tak to odpływ gaźnika
4) obojętnie jaki kupisz aby kup cos najlepiej markowego i koniecznie gąbka, chyba że jakis profesjonalny siatkowy ( k&N itp ) tanie siatkowe to syf.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê