Zobacz wątek - Wybór motocykla na A2

Wybór motocykla na A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

Wybór motocykla na A2

Postprzez Kamkasz » 6/5/2015, 01:04

Witam,
Chciałbym się zorientować za jakim motocyklem się rozglądać na kategorię A2 ?
Trochę o mnie:
Mam nieco ponad 1,90m, waga w normie, przez 2 lata jeździłem na kibelkach a później 3 sezony na Biegowym Supermoto (80ccm). Mam sporo terenu do nauki. Myślę że jeżdżę w miarę rozsądnie :lol:
Moje wymagania:
Najlepiej gdyby to było jakieś supermoto/ enduro do jazdy po mieście ale też w wolnym czasie trochę po łąkach i polnych drogach. (prawie pół na pół). Będzie to jedyne moto aż do kupna czegoś na kat. A dlatego nie wiem jaką pojemność wybrać :roll: . No i najlepiej gdyby nie był jakoś ekstra drogi w utrzymaniu.

Raczej będzie to motocykl używany, maksymalny koszt to około 10.000, ale jeśli będzie taka możliwość to wolałbym coś tańszego

PS. Nie wiem czy to odpowiedni dział, czy lepszy by był OFF-road, w razie czego proszę o przeniesienie. :wink:
Kamkasz
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2