Zobacz wątek - Yamaha XJ 750 maxim! POMOCY!

Yamaha XJ 750 maxim! POMOCY!

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Yamaha XJ 750 maxim! POMOCY!

Postprzez Mariusz9311 » 29/4/2015, 16:45

Cześć i czołem! No to może od początku. Mam na imię Mariusz, konkretnie pochodzę ze starego Miasta k. Konina. Swoją przygodę z moto zacząłem w wieku 16 lat robiąc prawko na kat A1 i już wtedy latając Aprilią RS 125 ( nie licze tych skuterków które przeszły przez moje ręce o ile można je kwalifikowac jako motor:P). Z czasem moja pierwsza zabawka była rozblokowywana i lekko podkręcana w granicach zdrowego rozsądku. Później po 18 przyszło auto jako bardziej praktyczny pojazd i pasja stanęła w miejscu . Obecnie zainteresowania powracają z wielką pompą, niestety ograniczony jestem kat A2. W przyszłości planuję zakupić hondę CB 600( hornetkę). Dodatkowo mam do dyspozycji troszeczke zaniedbaną yamahe XJ 750 maxim którą chcę doprowadzić do stanu używalności. Prócz problemów wizualnych jedynym mankamentem jest wyskakujący: czy jest ktoś z okolic konina ktochciałby zostać moim mentorem, wpadnie do mnie na dobre piwko i pomoze ogarnąć chociaż część problemów natury technicznej?
Podkreślam że nie chcę oddawać motocykla do mechanika ze względu na to że chcę się czegoś nauczyć. Pozdrawiam!
Mariusz
Mariusz9311
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa