Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Stanisław Olszewski nie żyje
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Stanisław Olszewski nie żyje

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Stanisław Olszewski nie żyje

Postprzez Åšcigacz » 29/4/2015, 11:11

Dyskusja na temat: Stanisław Olszewski nie żyje
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Stanisław Olszewski nie żyje
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 29/4/2015, 11:11

Przy liście osiągnięć przedstawionej powyżej należało by wspomnieć o czasie kiedy to wszystko miało miejsce i związanych z tym trudnościami .Zważywszy na to wyniki P.Stanisława to naprawdę był wzór do naśladowania. Pamiętam jak jako niepełnoletni adepci sportu motorowego z wypiekami na twarzy czekaliśmy na wyniki kolejnej" sześciodniówki " które zostaną rozesłane przez PZM do poszczególnych klubów . Nie było wtedy internetu czy choćby dostępu do Eurosportu,a kontakt z tym "innym światem " był umożliwiony właśnie po przez sport. Wyniki naszych zawodników w tym P.Olszewskiego to był prawdziwy obraz sportu ,bo inni z jego zachodnich rywali po prostu brali za to pieniądze, nieosiągalne dla nas w przeliczeniu na panujące warunki. Pomimo takiej różnicy ekonomicznej miedzy światem zachodu i wschodu ,właśnie te wyniki były tym najważniejszym elementem pozwalającym nam małolatom marzyć o tym że... i my kiedyś .I te marzenia dodawały skrzydeł które pozwalały" szybować" ponad szarą upadlającą rzeczywistością. Wśród tych małolatów byłem i ja.
Wczoraj przypadkowo na pasku jednego z programów informacyjnych przeczytałem o tym że P.Stanisław odszedł od nas już na zawsze..
Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.<br><hr>Artur Wajda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 30/4/2015, 05:50

Znałem osobiście Ś.p. Pana Stanisława jeszcze z czasów Olsztyna i Dajtek..... szkoda bardzo....odchodzi "stara gwardia" :-( . Kondolencje dla rodziny....<br><hr>Janek Testastretta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê