Zobacz wątek - [S] Suzuki gsx-r 600 srad 1998

[S] Suzuki gsx-r 600 srad 1998

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Suzuki gsx-r 600 srad 1998

Postprzez tomuś » 11/4/2015, 21:52

Witam

Sprzedam Suzuki GSX-R 600 Srad 1998 rok.Przebieg 24 tys.km. Suzuki zostało sprowadzone w 2010 roku i jestem jego drugim właścicielem w Polsce od maja 2013 roku. Mój egzemplarz jest w świetnym stanie technicznym. Prosty, opony w bardzo dobrym stanie, napęd w połowie naciągu, klocki hamulcowe 50% zużycia. Sprzęt zadbany, nigdy mnie nie zawiódł. Biegi wchodzą idealnie, silnik świetnie wkręca się na obroty, nie bierze oleju, nie kopci. Motocykl w zeszłym sezonie miał robioną synchronizację i regulację gaźników, a także wymieniany płyn hamulcowy, olej wraz z filtrem. Co do stanu wizualnego nie będę pisał że jest idealny, ocenił bym go na 4+. Posiada normalne ślady użytkowania. Owiewki całe, nie klejone(możemy rozebrać je przy oględzinach). Prawa strona motocykla widać że była kiedyś malowana, takiego go kupiłem. Zadupek natomiast malowany przeze mnie, gdyż posiadał rysy( mam zdjęcia jak wyglądał wcześniej, mogę wysłać).

Z rzeczy które wymieniłem:

-klamki malowane na niebiesko
-manetki Harris
-mniejsze akcesoryjne lusterka
-wydech akcesoryjny Akrapovic
-szyba czarna racingowa
-wyświetlacz biegów
-inne mocowanie tablicy rejestracyjnej
-mniejsze akcesoryjne kierunkowskazy

Oczywiście posiadam też oryginalne manetki, szybę a także wydech oraz nakładkę na siedzenie pasażera.

Motocykl sprzedaję z wielkim żalem, gdyż przesiadam się na nowszy model gsx-r k4 lub k5:) Sprzęt technicznie idealnie gotowy do jazdy. Do wymiany jedynie olej i filtr oleju.

Wiem, że cena za motocykl nie jest najniższa ale wiem co mam i nie mam finansowej potrzeby sprzedaży za wszelką cenę. Nie interesuje mnie zamiana. Nie negocjuję ceny przez telefon. Jazda próbna po przekazaniu gotówki!

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Link do ogłoszenia:
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-600-srad-1998-CID5-ID9GE6B.html#496381e005;promoted (otwórz link)
tomuś
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl