Zobacz wątek - Problem Yamaha FZR 600 pompa paliwa

Reklama

NAS Analytics TAG

Problem Yamaha FZR 600 pompa paliwa

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Problem Yamaha FZR 600 pompa paliwa

Postprzez Vesemir19900 » 1/4/2015, 14:52

Witam. Ponieważ sezon motocyklowy niedługo się zacznie (jak tylko przestanie padać deszcz ze śniegiem :D) postanowiłem jeszcze trochę pogrzebać przy moto.. Wszystko po zimie poszło gładko, odpaliła "ze strzała" itp. Zachciało mnie się ją wyczyścić. No i wymienić filtr powietrza.. Zdjąłem więc osłonę baku, wymieniłem filtr i chciałem obejrzeć gaźniki "od góry".. Zdemontowałem więc osłonę filtra wraz z filtrem, odłączyłem te dwie gumowe rurki od dołu obudowy (jedna po lewej stronie, a druga po środku - swoją drogą jaką one pełnią funkcję?), gaźniki wyglądały ok.. No i po złożeniu wszystkiego "do kupy" pojawia się problem.. Motocykl odpala, ale zaraz po odpaleniu wchodzi na wysokie obroty. Nie pomaga regulacja ssaniem, ani nic takiego. Mało tego, pompa paliwowa niesamowicie hałasuje (jak zwykle po dłuższym postoju), ale problem w tym, że "zasysa" to paliwo z każdym przekręceniem kluczyka.. Nawet jeśli odstępy między przekręceniem kluczyka to 5 sekund, bez prób odpalania czy czegokolwiek.. Czym to jest spowodowane? Proszę o pomoc. Nie jeździłem jeszcze. Motocykl to Yamaha FZR 3HE z roku 1992 na podwójną lampę.
Vesemir19900
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa