Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Zerowe umiejętności na Kawasaki ZX-6R
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Zerowe umiejętności na Kawasaki ZX-6R

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 2/4/2015, 15:35

Mowi sie, ze "zolnierz bez karabinu, to nie zolnierz", tak samo motocyklista, ktory nie zaliczyl gleby nie stanie sie doswiadczonym motocyklista. Nie jest to rzecz jasna regula, ale niemal w kazdej dziedzinie zycia, jak i w jezdzie motocyklem uczymy sie na wlasnych bledach. Wyciagamy wnioski i stajemy sie madrzejsi (bardziej doswiadczeni) lepsi.
Gosc wyraznie jechal zbyt nerwowo, byl spiety i pewnie totalny "swiezak". Ale zdarzy sie jeszcze podszkolic i z kazdym kilometrem nabierac oglady z motocyklem.<br><hr>Suzu82
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/4/2015, 16:37

Komentatorzy napisał(a):Mowi sie, ze "zolnierz bez karabinu, to nie zolnierz", tak samo motocyklista, ktory nie zaliczyl gleby nie stanie sie doswiadczonym motocyklista. Nie jest to rzecz jasna regula, ale niemal w kazdej dziedzinie zycia, jak i w jezdzie motocyklem uczymy sie na wlasnych bledach. Wyciagamy wnioski i stajemy sie madrzejsi (bardziej doswiadczeni) lepsi.
Gosc wyraznie jechal zbyt nerwowo, byl spiety i pewnie totalny "swiezak". Ale zdarzy sie jeszcze podszkolic i z kazdym kilometrem nabierac oglady z motocyklem.<br><hr>Suzu82<br>
on nie jechal "troche nerwowo" - on w ogole nie jechał, tylko robił rzeczy idotyczne, do tego telepało go jakby mial parkinsona...wszyscy ucza sie na bledach, tylko ze te bledy trzeba najpierw popelniac na placyku - człowiek powinien udac sie najpierw w miejce odosobnienia, ktos musi mu wytumaczyc do czego sluzy gaz, hamulec i sprzeglo i dopoty nie opanuje obslugi nie wolno go wypuszczac na droge....rownie dobre mogl nie zjechac z jezdni, tylko zmienic pas i pojsc na czołówkę - po co mialby kogos zabić?<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/4/2015, 12:35

Goście nie wiedzą nawet jak sie podnosi sprzęta żeby zadbać o kręgosłup. Ja na kursie jazdy w ciągu godziny zaliczyłem trzy gleby co nauczyło mnie pokory i tego jak podnieść motocykl. Grunt to wyciągać wnioski ze swoich błędów.<br><hr>Mr.Jack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/4/2015, 19:51

Ale jednak taki kawasaki to kawał wspaniałej maszyny<br><hr>kamilaczek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/7/2015, 16:39

Komentatorzy napisał(a):Goście nie wiedzą nawet jak sie podnosi sprzęta żeby zadbać o kręgosłup. Ja na kursie jazdy w ciągu godziny zaliczyłem trzy gleby co nauczyło mnie pokory i tego jak podnieść motocykl. Grunt to wyciągać wnioski ze swoich błędów.<br><hr>Mr.Jack<br>
i jak teraz idzie?:)<br><hr>tompson1
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê