Zobacz wÄ…tek - Cylinder Kawasaki Eliminator 250
NAS Analytics TAG

Cylinder Kawasaki Eliminator 250

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Cylinder Kawasaki Eliminator 250

Postprzez idraheen » 25/3/2015, 13:49

Witam . poszukuję cylindrów + głowice do Kawasaki Eliminator 250 , gdyż w głowicy poszedł mi gwint na świecę .. Na internecie nic nie mogę znaleźć , może źle szukam .
Jak macie jakieś linki na stronki gdzie mogę zamówić to byłbym wdzięczny.

Dzięki wielkie, lewa ! ;)
Ps. nie wiem czy dobry dział
idraheen
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/11/2014, 17:50
Lokalizacja: Żywiec


Postprzez idraheen » 25/3/2015, 18:40

właśnie wróciłem z serwisu i zamówiłem takową tulejkę ;) Dzięki wielkie :) ale jeszcze jedno pytanie .. w Głowicy jest piekielnie ciężki dostęp do świecy , gdyż jest ona "wewnątrz" głowicy na głebokości mniej więcej 2 długości świec . dodatkowo jest tam strasznie ciasno - klucz do świec rurowy musiałem szlifować na maxa a i tak ma opór . macie jakieś pomysły jak można wkręcić tą świecę i mieć pewność , że poszła równo na gwincie ?
idraheen
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/11/2014, 17:50
Lokalizacja: Żywiec


Postprzez SpeedyGonzales » 25/3/2015, 19:37

Nakładasz na nasadkę czy klucz jaki masz i kręcisz lekko i z wyczuciem, jak wejdzie bez oporu to jest ok. Są specjalne nasadki z gumą bądź magnesem (polecam te drugie, guma się wyciera) którymi wkręcisz świecę równo, bo w zwykłych kluczach łatwo może latać na boki.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez idraheen » 25/3/2015, 21:05

Wybaczcie , ale chyba jestem tępy xD Z góry przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość , ale w googlach wpisuje klucz do świec kawasaki EL 250 i nigdzie nie widzę , żeby jakiś był fabryczny .. jak znalazłeś to byłbym wdzięczny za podesłanie linka
idraheen
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/11/2014, 17:50
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez idraheen » 25/3/2015, 23:30

Tak , tylko , że nie mam podstawowych narzędzi do Kawy .. a na necie nie mam bladego pojęcia który będzie dopasowany .. ale z tego co widziałem CB 500 ma świece usytuowane praktycznie tak samo jak EL 250 , więc może taki klucz jaki ty masz będzie dobry .
http://www.sklepmotocyklowy.pl/pl/produ ... dlugi.html taki byłby dobry , tylko nie mam pojęcia jaka jest grubość zewnętrzna bo nigdzie nie jest napisane
idraheen
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20/11/2014, 17:50
Lokalizacja: Żywiec



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê