Zobacz wątek - Motocykl dla początkującego ~12 tys.

Motocykl dla początkującego ~12 tys.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Motocykl dla początkującego ~12 tys.

Postprzez Codreanu » 22/3/2015, 21:35

Witam wszystkich , jest to mój pierwszy post i od tego zaczynam swoją przygodę. Od dawna noszę się zamiarem kupienia motocykla ale nikt w moim środowisku nie interesuje się tym tematem.

Doświadczenie:
Małe, ~1000km na simsonie 10 lat temu, w zeszłym roku zdałem A na nowych zasadach na Suzuki.

Wzrost:
190cm

Waga:
100kg

Do czego motocykl:
16km kilomterów dziennie do pracy i z powrotem w centrum dużego miasta wojewódzkiego, czasami weekendowo 150 km do rodziny po drogach ekspresowych i autostradach (znów dwie strony). Jak już się oblatam planuje weekendowe i dłuższe wypady. Plecaka brak

Ciuchy:
Kask już mam na resztę jest osobny budżet zaalokowany ( tak wiem + 1 tys. pewne)

Budżet:
Wolałbym coś możliwie bezobsługowego, spalanie nie musi być minimalne.

Co się podoba:
choppery, cruisery, turystyki

Przykłady:
Yamaha Virago 750
Yamaha Drag Star 650
BMW F 650 G
Triumph Rocket (poza budżetem niestety)

Co się nie podoba:
sportowe, plastikowe i kolorowe look&feel

W szczególności rozważam wymienione Yamahy, aczkolwiek nie jestem do tego mocno przywiązany. Z góry dziękuję za wszystkie rady porady i uwagi.
Codreanu
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A