Zobacz wątek - Hyosung Aquila Gv 125cm3 chopper

Hyosung Aquila Gv 125cm3 chopper

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Hyosung Aquila Gv 125cm3 chopper

Postprzez wikisek » 19/3/2015, 10:27

Witam do sprzedania mam swój pierwszy motor, na którym rozpoczynałem swoją pasje z jednośladami. Jest to koreański Hyosung Aquila o pojemności 125 i mocy 15 km. Z racji wejścia nowej ustawy na motorze można poruszać się tak że z prawem jazdy " B " . Motor ma niski przebieg: 6500 km. Motocykl jest zarejestrowany oraz ubezpieczony jescze na pół roku. Wrzuce link a allegro tam jest więcej opisu, są zdjęcia i link do krótkiego filmiku z odpalania. Ten motor wybrałem ze względu na jego gabaryty, jak na motor o tej pojemności jest on duży i nawet inni motocykliści nie mogli czasem uwierzyć że to 125 cm3. Przed sezonem został solidnie przygotowany : Płyty, filtry, klocki, nowy akumulator i ogólny przegląd techniczny. Jedyne co pasowało by dopicować wizualnie to : prawe lusterko(oparłem go o przyczepe), wgniecenie w baku( motor kupiłem od Austriaka i tyle co po niemiecku zrozumiałem to chyba coś w garażu się wydarzyło), przedni błotnik . Koszt naprawy myśle że nie była by wysoka tym bardziej ze lusterko posiadam. Motor sprzedaje z akcesoriami wszelkimi.
Link do allegro : http://allegro.pl/hyosung-aquila-gv-125 ... 32124.html . Polecam Serdecznie. Cena 5500 zł do negocjacji. Proszę o opinie ekspertów. Sprzedaje w powodu kupna Suzuki Bandit 600s.
wikisek
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl