Zobacz wątek - [S] GSX-R 750 W 1993r Oddam w dobre rece !
NAS Analytics TAG

[S] GSX-R 750 W 1993r Oddam w dobre rece !

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[S] GSX-R 750 W 1993r Oddam w dobre rece !

Postprzez kornix » 10/3/2015, 20:04

Witam , wszystkich. Czasem tak bywa iż trzeba podążać dalej. Z racji tego , że dział należy do sprzedaży sprzętów z moim jest nie inaczej. Iść trzeba a wraz z kolejnymi km chce spróbować sił w klasie wyższej.. Z moim "Junakiem" bo tak go nazwałem miałem przepiękną przygodę , był to mój pierwszy sporciak klasy powyżej powyżej 300cm. A teraz większa część o bohaterze tych wypocin :D. Mianowicie zakupiony w Mszczonowie w sierpniu 2013 roku. Długo szukałem odpowiedniej maszyny do 6000 zł . Nie chciałem byle jakiej maszyny , która nie będzie posłuszną bestią. Padaki nie wchodziły w grę. Dzikser odrazu wpadł mi w oko , biało-niebieskie flagowe barwy gixxow to jest to :D. Tak więc motocykl stał się w moim posiadaniu. Nigdy nie żałowałem tej decyzji. Jeszcze bardziej utwierdził to fakt , że silniki tych sprzętów nie nalezą do łatwych w dojechaniu. Solidna konstrukcja i znikoma awaryjność olejaków/wodniaków. A 750 to mniejsze dziecko potwora o pojemności 1100 :D. Lecz czas niesie ze sobą to , że idziemy z jego biegiem. Powodem głównym jest fakt , że chce bardziej torowo jeździć niż na mieście/trasy. Dlatego sprzedaje "Junaka" oddam w dobre ręce za rozsądną cene. Aby ktoś tak jak ja o niego dbał i był dla niego Panem :D. Teraz trochę co zostało dokonane w półtora rocznej kadencji dziksera ;) Jest doinwestowany i nie potrzebuje dodatkowego wkładu $$$. A mianowicie :

- synchronizacja gaźników Grudzień 2013
- wymiana płytek zaworowych Grudzień 2013
- świece NGK
- filtr powietrza K&N
- 3 razy filtr oleju Hilfo za każdym razem przy wymianie oleju
- Olej Motul 5100
- wymiana tylnego amortyzatora na amor od k6 ( prowadzenie dużo na plus )
- wymiana napędu DID wzmacniany zębatki 44/16 tył/przód
- zmiana wydechu na Leo Vince SBK ( posiadam i oryginalny)
- wymiana ślizgu łańcucha rozrządu od pokrywy klawiatury
- komplet opon zakupione na wiosnę 2014 przód Battlax BT20 2012 , tył Michelin Pilot Power CT 2011 (nowe gumy tylko leżały na stanie cena promocyjna)
- wymiana płynu hamulcowego Motul DOT4
- wymiana płynu chłodniczego Motul MOTOCOOL Expert
- wymiana klocków przednich Vesrah Sintermetalowe
- wymiana klocków tylnych Ferodo Platinium
- wymiana łożyska główki ramy JMT
- zastosowanie zestawu naprawczego kranika paliwa Tourmax
- zastosowanie zestawu naprawczego zacisków ,tłoczków hamulcowych
- wymiana żarówek Philips H4 Blue Vision
- wymiana końcówek kierownicy nowsze GSX-R
- polerka przedniej szybki ( była ze starości żółta)
- zmiana podświetlenia zegarów na niebieski

MOŻLIWE , ŻE TO WSZYSTKO BĄDŹ O CZYMŚ ZAPOMNIAŁEM. ZAINTERESOWANA OSOBA POTWIERDZI STAN MOTOCYKLA 100%

Cena jaka mnie interesuje to okolo 4200zł/4000zl gdyż tyle brakuje mi do torowki. Pozdrawiam

http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-750-CID5-ID7VBrX.html

W gratisie dodaje kask HJC-CS 14 oraz rekawiczki Held i kurtka Dainese

Kilka fotek dziksera "Junak" :D

Takie z kumplami :) |
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kończenie gumy :D
Obrazek
Wymiana amora
Obrazek
Amorek k6
Obrazek
Letnie foty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zegary
Obrazek
Polerka szyby
Obrazek
Obrazek
kornix
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/3/2015, 19:53


Postprzez daniel10011989 » 11/3/2015, 09:30

Już się na niego napaliłem widząc go na tablicy,ale po tym zdjęciu z palenia laczka....
daniel10011989
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2/12/2013, 18:58
Lokalizacja: Lublin


Postprzez Rura » 11/3/2015, 10:48

<troll_mode>

Jeżdżony w niedzielę po bułki do sklepu i właściciel będzie płakał przy sprzedaży...

</troll_mode>

;-).
Ja bym też tę fotkę ściągnął, choć chwali się Koledze, że nie ukrywał, że moto było używane.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez kornix » 11/3/2015, 11:17

Nie mówcie , że wy nigdy nie jaraliscie kapcia bo to śmieszne ;) moto używane z jego przeznaczeniem. Tak ogólnie wartę bo dużo serca , pracy , i pieniędzy zostało oddanych
kornix
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10/3/2015, 19:53

Postprzez Pierzo » 12/3/2015, 08:26

Ale wiesz jak to jest.
Wszyscy wiedzą, że 10 letnie moto powinno mieć tak z 50-80k przebiegu, ale jak zobaczą na liczniku więcej jak 40k to nie kupią.
To samo z tym zdjęciem, wszyscy wiedzą że takiego moto do wożenia pizzy się nie kupuje, ale jak zobaczą takie zdjęcie ... nie kupią.
Ot pokręcony świat :twisted:
Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych.
Avatar użytkownika
Pierzo
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 2/9/2014, 09:53
Lokalizacja: Zielona Góra



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr