Zobacz wątek - Gdzie kupić oc i ac
NAS Analytics TAG

Gdzie kupić oc i ac

O wszystkim
_________

Postprzez SpeedyGonzales » 6/3/2015, 21:51

Haha ale z wami są jaja.

Wracając do tematu, szukałem taniego OC i korzystałem z internetowych kalkulatorów, i co? Wszystkie można o kant tyłka obić. Nie są wiarygodne i zawsze wygrywa jakaś firma krzak. Przeszukałem internety, gdy zacząłem obnażać po kolei TU wyszła naga prawda, że dla młodych najlepsze jest OC w PZU. W styczniu znów płaciłem i razem z AC wyszło by mi nie całe 2x więcej niż samo OC, zaproponowali też ochronę zniżek ale od razu zrezygnowałem, choć w sumie parę dych więcej ale może zmienię sprzęt na wiosnę więc mi to lotto. Mogłyby podać kwoty ale każdy ma inny sprzęt, zniżki i staż więc nie widzę najmniejszego sensu.
Coś piszecie o droższym OC, gdy dostałem pismo o przedłużeniu w kwocie wyraźnie wyższej niż w ub.r pomyślałem "Kurr... mać! Mogłem wykupić w 2014" ale to cały pakiet. Przewinęło mi się o droższym OC rzekomo od stycznia bieżącego roku, ale to raczej w szmatławcach typu WP lub ONET.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG


Postprzez Grynfix » 6/3/2015, 22:50

Nie no chciałem się dowiedzieć ile wy tak mniej wiecej płacicie za AC jak ktoś ma.. ale jak to 1300 to ja podziękował :P

A spytam się inaczej .. Po co sie babrać samemu w garażu czy jeździć po serwisach i płacić, męczyć się, ganiać ??

Kumpel mial staaaarego Civica z 94r.
Według mnie zlom totalny, przednie blotniki jak to w civicu mogłeś płatami ręką ściągać.. No ale wyprzedzał i facet wyprzedzany wpadł na ten sam pomysł.. ćwiartka drzwi błotnik lusterko do wymiany.. Samemu ? Poza ćwiarką koszty śmieszne.. Ale weź jeździj, szukaj, martw sie.. W mieście obok jest ASO Hondy.
Auto poszło do nich na wycenę - gościu z ubezpieczalni jechał chyba bezpośrednio do ASO. Naprawdę wycenili na taką sumę, ze ja bylem przekonany, że szkoda całkowita - weź pan to wyzłomuj i kup se coś normalnego. A tu nie.. Nie wiem na jakiej zasadzie to podziałało ale nie dość, że fure zrobili na nowych częściach to jeszcze pomalowali nie tylko prawą strone a całe auto (poza dachem ktory akurat wypolerowana tak, ze różnicy nie bylo). Auto odstawił.. po co prawda dłuższym czasie dostał telefon z ASO, że fura do odebrania.. Potem zainwestowal w lepszy silnik jakieś grosze i sprzedał za taką kasę, że głowa mala..

Nigdy nie ogarniałem oddawania auta do staszka do serwisu skoro szkoda szła nie z mojej winy :P
Albo bierzesz hajs - robisz na druta używanymi częściami.. co prawdą olał temat jeśli to tylko błotnik czy zderzak który po prosty wymieniasz.. (Ale chciwy polak zawsze kombinuje aby zrobić najtaniej i jeszcze przytulić hajs.. ) albo po prostu oddajesz do ASO i oni tam robią furę od A do Z. I nie martwisz się niczym a fure dostajesz czasami w lepszym stanie niż miałes przed dzwonem.. W ASO sie nie bawią w wymianę dolnej półki czy jednego lagu.. lag krzywy to od razu sprawdzą półke, krzywa półka to oba lagi, obie półki nowe i masz pewność że puścisz kiere i pojedziesz prosto a nie shimmy albo samoskręt..
Grynfix
Świeżak
 
Posty: 365
Dołączył(a): 23/2/2015, 13:42


Postprzez Bzyk_R1 » 6/3/2015, 23:08

W warcie na cały rok od litra zapłaciłem 112zł. W zeszłym roku było 123zł.

Mowa oczywiście o samym OC
Avatar użytkownika
Bzyk_R1
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 31/8/2010, 20:19
Lokalizacja: Pińczów (TPI)

Postprzez Walenty » 13/3/2015, 14:45

Jonasz29 napisał(a):- ale podejrzewam, że już dziś do mnie nie zadzwonią, pewnie w pn dopiero.


W ogóle nie zadzwonią. Ja na odpowiedź czekałem 2 miesiące.
Już pomijam fakt, że drożej niz u konkurencji.
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez mar111cin » 13/3/2015, 16:44

OC wiadomo - mało. Ale za AC do V-stroma przy wartości jak podałem chyba 17k zł to wyliczyła mi pani koszt AC na 3,5k zł - tak dobrze widzicie dokładnie trzy i pół tysiąca złotych

Fugu - do ciebie nawet brak komentarza.. własnie z tego powodu że PZU załatwia sprawę naprawy szkody z nie Twojego OC, to myślę nad zmianą ubezpieczalni właśnie na PZU.
jak tobie to bez różnicy bo masz WY, MY , czy WIDZIMISIĘ gdzieś zapisane, to ok rób jak uważasz.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez madcap » 13/3/2015, 20:58

jak przeczytałem nazwę tematu czyli gdzie, to pierwsze miejsce o którym pomyślałem było bardzo banalne - przyszedł mi na myśl bar mleczny.


potem przeczytałem post i się zastanawiam, czy autor jest istotą myślącą.
nie korzysta się z net - porównywarek, bo te są sponsorowane.
poszukaj człowiecze brokera ubezpieczeniowego - nie mylić z agentem ubezpieczeniowym i znajdzie Tobie najkorzystniejszą ofertę.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Movi » 17/3/2015, 16:19

z Allianzem nie miałem problemów.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Kaai » 23/3/2015, 15:53

gryf? ten od thundera

mi 2 lata tmeu za cbr f3 z 98 o wartości 8000zł w PZU AC za 3.5k zaproponowali. 0 znizek na AC oczywiscie.

ogolnie jest tak jak piszecie, PZU teraz w razie czegos tobie wyplaca, i potem sie tam szarpie, co juz nas nie obchodzi.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez piterkatalog7 » 25/3/2015, 20:30

Ja mam oc w link4 z jednego prostego powodu - byli najtańsi.
piterkatalog7
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/3/2015, 20:26
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Invi » 27/3/2015, 15:09

Daniel1990 napisał(a): A i nie wiem czy wiesz, że od 1 kwietnia zmienia się prawo. Gdy dojdzie do wypadku to idziemy do naszego TU. I to nasze TU likwiduje szkody a później egzekwuje od TU sprawcy.


I jaki wtedy nasze TU ma interes w zaniżaniu kwoty odszkodowania?
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez SlowMotion » 31/3/2015, 17:10

Załatwiając to zdalnie, czyli bez wizyty w biurze ubezpieczyciela, będziesz musiał wydrukować polisę, podpisać i wysłać ją agentowi pocztą oraz on będzie musiał zrobić to samo, wysłać Ci polisę z pieczątkami i podpisem.
Avatar użytkownika
SlowMotion
Świeżak
 
Posty: 461
Dołączył(a): 7/11/2014, 22:22
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr