Zobacz wątek - Sprzedaż: Suzuki GS500E, czarny, stan igła 4500zl Poznań
NAS Analytics TAG

Sprzedaż: Suzuki GS500E, czarny, stan igła 4500zl Poznań

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedaż: Suzuki GS500E, czarny, stan igła 4500zl Poznań

Postprzez franxx » 26/2/2015, 02:20

Witam ;)
Niestety, ale z wielkim żalem sprzedaję moje ukochane Suzuki GS500E, 98 rok, 44 konie, niewielki przebieg, zimą garażowany a latem trzymany na ogrodzie zawsze pod pokrowcem. Dwa lata temu sprowadzony zza Odry (oczywiści niemiec płakał jak sprzedawał, cała jego rodzina płakała hehe ;). A na poważnie to stan techniczny bardzo dobry, regularnie serwisowany. 4500zl do negocjacji, gratisie dorzucę pokrowiec, blokadę przedniej tarczy, siatke na tylne siedzenie, a za mała dopłata porządny kask. Do obejrzenia w Poznaniu. Motocykl nie jest nigdzie wystawiony ponieważ nie chce mi się użerać z handlarzami takze liczę na Wasze zainteresowanie :) w razie czego jestem otwarty na wszelkie pytania. P.s. sprzedaje bo wpadł mi w ręce inny, wiekszy :) proszę o kontakt tutaj lub e-mail: krncnb@gmail.com
Pozdrawiam
Franki
franxx
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl