Zobacz wątek - [KUPIĘ] GSXF inne do 6500 PLN
NAS Analytics TAG

[KUPIĘ] GSXF inne do 6500 PLN

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[KUPIĘ] GSXF inne do 6500 PLN

Postprzez Vertige » 17/2/2015, 08:40

Witam gorÄ…co.

Chcę kupić kolejny motocykl. Warunki: cena do 6000-6500 max. Wiadomo, coś tam więcej można sypnąć, jak pojawi się zjawiskowy motocykl. Rocznik od 1998 lecz priorytetem będzie stan techniczny a nie wizualny. Pierwszeństwo mają sztuki zarejestrowane w kraju.

W grÄ™ wchodzÄ… modele:
-GSXF 600 lub 750
-Kawa ZR 7
-Bandit 600 S lub N
-Kawa ZR 550 Zephyr

Dokładnie w takiej kolejności.
Mam nadzieję, że komuś wpadł w oko gdzieś na oględzinach fajny sprzęt, który jeszcze sporo pośmiga albo ktoś słyszał, że kumpel kumpla sprzedaje swoją igłę i może zapytać :)
Mam dość ogłoszeń od idiotów z motocyklami, które na miejscu wyglądają zupełnie inaczej a przed odpaleniem trzeba coś tam przełożyć z innego sprzęta! Czytam teraz fora i face'a i idę trochę na skróty dodając to ogłoszenie.

Czekam też na inne propozycje, lecz z góry zlewam i dziękuję za oferty chińskich junaków albo ER5/GPZ500/GS500.
Avatar użytkownika
Vertige
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5/8/2013, 11:01
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez maniaq » 17/2/2015, 14:52

cześć
sprawdź wiadomości prywatne
maniaq
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18/1/2015, 17:45


Postprzez Vertige » 21/2/2015, 13:32

Temat nieaktualny. Motocykl nabyty. Po raz kolejny SCIGACZ.PL pomógł :)

Dzięki za oferty.
Avatar użytkownika
Vertige
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5/8/2013, 11:01
Lokalizacja: Bydgoszcz



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê