Zobacz wątek - Yamaha Majesty membrama gażnika

Reklama

NAS Analytics TAG

Yamaha Majesty membrama gażnika

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Yamaha Majesty membrama gażnika

Postprzez rudiszubert » 14/2/2015, 16:03

Po zimie mam kłopot z odpaleniem , a gdy odpali to pracuje dobrze , ale brak wolnych obrotów . Potrafi sam zgasnąć i nie można go odpalić , dopiero po kilkunastu minutach , znowu to samo . Rozebrałem gażnik , wyczyściłem i przedmuchałem co się dało , lecz podczas oględzin , zauważyłem , że wewnątrz tłoka na którym jest membrana gumowa , jest wkręcona jedna śrubka a obok jest otworek . Wydaje mi się , że tam też powinna byś śrubka , bo jest to otworek położony symetrycznie po przeciwnej stronie pierwszej śrubki . Chyba , że tak ma być i tym otworem przechodzi podciśnienie , tylko po co skoro nad membraną jest dekielek szczelnie ją nakrywający ? W środku nic nie znalazłem .
Jeszcze jedno mnie zastanawia . Zanim wymontowałem gażnik , wyjąłem ssanie myśląc , że pojawi się tam paliwo w chwili uruchamiania . Jednak - sucho ! Czy to mogła być wina zapchanego kanału ? Jaki powinien być poziom paliwa w tym gażniku , jak to ustawić ?
Załączniki
ok.jpg
ok.jpg (44.51 KiB) Przeglądane 572 razy
rudiszubert
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa