Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Kategoria AM okazała się wielkim...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Kategoria AM okazała się wielkim...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2015, 02:39

Powinni przywrócić kartę motorowerową...
Jestem ostatnim rocznikiem który miał możliwość zdawania jej w szkole (99). Znam wielu chłopaków młodszych o rok którzy chcieliby posiadać skuterki, ale nie mogą bo prawo jazdy kategorii AM jest absurdalnie drogie.
Irytujące jest to że nie mogę sobie zwyczajnie pojeździć z młodszymi kumplami którzy dzielą moją pasję, z powodu jakiś głupich przepisów.<br><hr>Damian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/3/2015, 20:42

Komentatorzy napisał(a):Powinni przywrócić kartę motorowerową...
Jestem ostatnim rocznikiem który miał możliwość zdawania jej w szkole (99). Znam wielu chłopaków młodszych o rok którzy chcieliby posiadać skuterki, ale nie mogą bo prawo jazdy kategorii AM jest absurdalnie drogie.
Irytujące jest to że nie mogę sobie zwyczajnie pojeździć z młodszymi kumplami którzy dzielą moją pasję, z powodu jakiś głupich przepisów.<br><hr>Damian<br>
No chyba sobie żarty robisz... ja jestem 99 rocznik i już nie moglem zdawac karty motorowerowej takze powinienes sie cieszyc bo ja wogole nie moge jezdzic a ty jeszcze narzekasz ze nie mozesz z kumplami pojezdzic? Jezdzij z innymi osobami. Ty przynajmniej mozesz<br><hr>mrrr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 5/6/2015, 18:52

Komentatorzy napisał(a):Ja tam jezdzę 50-tką na dowód tymczasowy i jakos jeszcze nigdy nie miałem problemów...a nawet gdyby kiedys cos tam,to mandat jest dużo nizszy niz cena tego AM.<br><hr>Mateusz<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak dowód tymczasowy.<br><hr>Lalals<br>
jest<br><hr>heh
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2015, 16:29

Komentatorzy napisał(a):Nareszcie mniej dawców. Motocykliści to zło. Myślicie że da się was wypatrzeć jak tniecie szliferką 200km/h w zabudowanym w lusterku? Nie. Ale w sumie transplantologia musi mieć skądś organy....<br><hr>w<br>
My jezdzimy MOTOROWERAMI KTURE JERZDZA MAX. 70 DO 80 NA GODZINE<br><hr>ADAM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/8/2015, 12:48

Mam pytanie.Czy jak posiadam kartę motorowerową 3 lata to czy mogę prowadzić motorower do 125ccm ?Bo coś tam słyszałem o tym :P I nie wiem czy to prawda.Z góry dziękuję :)<br><hr>Zielony.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2015, 16:27

Komentatorzy napisał(a):Mam pytanie.Czy jak posiadam kartę motorowerową 3 lata to czy mogę prowadzić motorower do 125ccm ?Bo coś tam słyszałem o tym :P I nie wiem czy to prawda.Z góry dziękuję :)<br><hr>Zielony.<br>
Nie. Możesz prowadzić tylko do pojemności 50 cm. ;)<br><hr>Szybki i Brzydki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2015, 17:43

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt do tej pory nie napisał o prawdziwym powodzie wprowadzenia Prawa jazdy kategorii AM?
Sprawa ma się tak. WORDY powołane do tego aby egzaminować (czytaj ciągnać kasę) przeanalizowały przyrost jednośladów w postaci skuterów na poziomie w najlepszych latach nawet do 100000 rocznie .Czyli jest co łupic bo cześć będzie musiała zrobić prawko. Cała tajemnica . Nadmienię że wystawianie kart motorowerowych było w gestii Ministerstwa edukacji i było to zgodne z duchem i przesłaniem jakim ma być w życiu młodego człowieka pierwszy kontakt z motoryzacja i jaki może mieć wpływ na jego przyszłą postawę jaką przyjmie w stosunku do reszty społeczeństwa w ruchu drogowym. Założenie słuszne ,tylko grupa chohsztaplerów (Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego jest de fakto funkcją z nadania politycznego) postanowiła wykorzystać swoje wpływy i ...mamy co mamy. Zamiast dofinansować zajęcia pozaszkolne ,to oddano temat w ręce przestępców (ciekawe ile z tych dotychczas wydanych praw AM dla świetego spokoju zostało" kupionych" przez co bardziej odpowiedzialnych rodziców? <br><hr>K.A.Z.I.K<br>
zgadzam się w całej rozciągłości z tobą.<br><hr>juzek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/10/2015, 16:12

Am to lipa mi instruktor mówił że jak przychodzą do niego kursanci na Am to od razu zaznacza że muszą dokupić sobie jazdy w mieście gdzie będą zdawać bo on nie pojedzie z kimś do innego miasta bo w jedną stronę by musieli jechać godzinę<br><hr>PatrykSV650
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/10/2015, 16:12

Am to lipa mi instruktor mówił że jak przychodzą do niego kursanci na Am to od razu zaznacza że muszą dokupić sobie jazdy w mieście gdzie będą zdawać bo on nie pojedzie z kimś do innego miasta bo w jedną stronę by musieli jechać godzinę<br><hr>PatrykSV650
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/11/2015, 15:30

A w ogóle kiedy to ma być wprowadzone ??? I o ile obniżone ?
<br><hr>Czaja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/5/2016, 18:47

Komentatorzy napisał(a):Dlaczego nikt do tej pory nie napisał o prawdziwym powodzie wprowadzenia Prawa jazdy kategorii AM?
Sprawa ma się tak. WORDY powołane do tego aby egzaminować (czytaj ciągnać kasę) przeanalizowały przyrost jednośladów w postaci skuterów na poziomie w najlepszych latach nawet do 100000 rocznie .Czyli jest co łupic bo cześć będzie musiała zrobić prawko. Cała tajemnica . Nadmienię że wystawianie kart motorowerowych było w gestii Ministerstwa edukacji i było to zgodne z duchem i przesłaniem jakim ma być w życiu młodego człowieka pierwszy kontakt z motoryzacja i jaki może mieć wpływ na jego przyszłą postawę jaką przyjmie w stosunku do reszty społeczeństwa w ruchu drogowym. Założenie słuszne ,tylko grupa chohsztaplerów (Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego jest de fakto funkcją z nadania politycznego) postanowiła wykorzystać swoje wpływy i ...mamy co mamy. Zamiast dofinansować zajęcia pozaszkolne ,to oddano temat w ręce przestępców (ciekawe ile z tych dotychczas wydanych praw AM dla świetego spokoju zostało" kupionych" przez co bardziej odpowiedzialnych rodziców? <br><hr>K.A.Z.I.K<br>
Nie sądzę, aby można było te prawo jazdy AM tak łatwo kupić - obowiązuje tutaj normalny, chory POwski egzamin. Jeśli już mówić o przestępcach to własnie o tych skurwesy..ch siedzących w WORD-ach, którzy w porozumieniu z kolesiami z POrządu, w białych rękawiczkach walą łatwą kasę na tych biednych małolatach. Pierdolona mafia! Prawda jest okrutna - o ile kiedyś młodziki mieli chociaż jakieś pojęcie o przepisach (karta motorowerowa) to dzisiaj jeżdżą na betona. i to wszystko w imię "poprawiania bezpieczeństwa na drogach". A koszty to 200 zł badania lekarskie, pie*** profil kierowcy (ciekawe, kto na tym kasę robi /), 1000 zł kurs (minimum) i 140 za egzamin (zdanie za pierwszym razem to cud). Nie liczymy oczywiście czasu i kosztów dojazdu do "mekki" w WORDzie. Jaka kasę trzeba było mieć na myśli aby taki szajs wymyslec i wprowadzic w zycie?!<br><hr>Brandnew
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê