Zobacz wątek - Pytanie o Supermoto

Pytanie o Supermoto

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Moderatorzy: Walenty, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, kravec, andy7, suhy-19, Boshi, Black-Ghost

Pytanie o Supermoto

Postprzez ROZZAR » 9/2/2015, 21:33

Witam mam 3 pytania odnośnie 3 motocykli. Poszukuję motocykla na dłuższą metę
Więc zacznę może od awaryjności w poszczególnych modelach co najczęściej pada i ile to kosztuję. W sezonie będę robił około 10k km. głównie codzienna jazda (dojazdy do szkoły) i poszaleć na bezdrożach 60% szosa 40% lekki teren
Na pierwszy ogień pójdzie mój wymarzony moto czyli KTM SMC 690
Słyszałem różne opinie na temat tego motocykla oprócz wysokiej ceny ( chodzi o moto używane bo na nowe mnie nie stać). Mniej więcej o rok 2008-2009 co by wypadało wymienić co sezon i ile kosztuję większy remont. Słyszałem ,że silniki LC4 nie wymagają takich dużych remontów jak w EXC.

2. Huski rok tak od 2005 w górę nadają się te motocykle do codziennejjazdy? i na teren są ociężałe więc..
http://olx.pl/oferta/husqvarna-sm-610-d ... 7fd0f4ed88
Jak tam jest z tymi silnikami co ile robi się remont i ile to kosztuję

3. Suzuki DRZ 400 SM rok tak od 2005 w górę. Słyszałem o małej awaryjności tego motocykla ale też ,że jest słabe "powolne" i że du*y nie urywa i na dłuższy czas się nie nadaje.. (chyba)
ROZZAR
Świeżak

Powrót do Motocykle na kategorie A2