Zobacz wątek - Wymiana silnika w Yamaha FZ 600 2HW '88

Wymiana silnika w Yamaha FZ 600 2HW '88

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Wymiana silnika w Yamaha FZ 600 2HW '88

Postprzez Twistero » 29/1/2015, 21:04

Witam, jestem posiadaczem Yamahy FZ 600 2HW z roku 1988, niestety pewnego dnia gdy ją zgasiłem, a następnie chciałem odpalić, ale niestety nie odpaliła, jak od razu zauważyłem nie miała ani grama oleju a na każdym biegu koło się blokuje, a gdy ciągne ją na biegu do tyłu to jakby chwilkę zaskoczyła, ale w przód nie da rady, wydaje mi się, że to wał, ale silnik i tak nie był w dobrym stanie gdy ją kupowałem, więc chcę go wymienić, trudno dostać silnik do tego modelu, ale zauważyłem, że są prawie (lub zupełnie) identyczne jak w XJ 600 51j, teraz pytanie, czy podpasuje mi silnik z XJ jeśli chodzi o mocowanie, czy będzię kombinacja, myślałem także o wsadzeniu silnika z FZR 600, ale podejrzewam, że to już za dużo kombinowania, proszę o pomoc gdyż chętnie bym pojeździł w nadchodzącym sezonie, jednak fundusz ogranicza mnie jedynie do naprawy tego co jest. Pozdrawiam
Twistero
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa