Zobacz wÄ…tek - Quad ATV szosowy??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Quad ATV szosowy??

Dla fanów czterokołowców
_________

Quad ATV szosowy??

Postprzez AstoN_LwG » 28/1/2015, 20:31

Witam
Mam zamiar zamienić chiński motorower na jakiegoś quad-a zapewne tez chinskiego bo mam mały budżet i zastanawiam się nad szosowym quadem coś w stylu tego:
http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_quad ... 486001.jpg
potrzebny był by mi na dojazd do szkoły ok 20 km dziennie po asfalcie i piaskowych drogach wiosną latem i jesienią.
Tu właśnie powstaje pytanie czy się opłaca na jakieś dwa sezony? Nie katował bym go hehe. Pytam was tu bo jestem mocno ciemny w tych sprawach i naprawdę mało wiem o quadach ale wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem dla mnie. ;/ pojemność która by mnie interesowała to ok 200-250 cc
Prosze o pomoc i doradzenie czegoÅ› lub utwierdzenie mnie w tej mysli hehe
Pozdrawiam LwG :)
AstoN_LwG
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28/1/2015, 20:19


Postprzez Cianoku » 10/2/2015, 21:18

Rozumiem że temat został napisany 12 dni temu, i nie należy odkopywać tematów, lecz w takim wypadku trzeba odpowiedzieć.

Jeżeli w zimie nie będziesz jeździł a tylko do drogach takich jakich mówisz czyli asfalcie i drogach piaszczystych to polecam supermoto 50. Gdyż na Quada 200 250 musisz posiadać prawo jazdy na ciągnik lub kategorię B1. Również inaczej się jeździ pojazdem z manualną skrzynią biegów niż pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. Musisz wszystko wziąć pod uwagę. Nie polecam z 50 przesiadać się od razu na 200 250. Gdyż jest to już większy silnik. Ale jak masz trochę więcej oleju niż tylko trochę to możesz spróbować jazdy na większym silniku niż do tej pory jeździłeś.
Suzuki RM 125
Cianoku
Świeżak
 
Posty: 122
Dołączył(a): 31/8/2012, 09:26




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê