Zobacz wątek - Pierwsze moto, prośba o porae doswiadczonych.
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto, prośba o porae doswiadczonych.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Jaki pierwszy moto

Postprzez MaroZabrze » 21/1/2015, 13:55

Cześć a więc z mojego doświadczenia napiszę Ci tak przy twoim wzroście i umiejętnościach to odpuść sobie bandita i wogóle 600 tki.Kupuj litra i tyle nie ma się co szczypać....
Kupisz taką R1 yamahe postawisz na koło w każdej chwili,gume pali elegancko,prowadzenie przy twoim doświadczeniu i braku prawka myślę że nie ma znaczenia...Nie inwestuj w motocykl na początku tylko się wyszalej na nim szkoda kasy tak samo nie kupuj ciuchów bo na to tez szkoda kasy i czasu tak samo jak na prawo jazdy...
Także polecam R1 albo kawe zx10r i wal na obidową pobijesz rekord patelni i fajny krzyż będziesz miał i napewno głośny pogrzeb bo wszyscy przyjadą zrobić Ci na twoim pogrzebie odcinkę...a zanim kupisz to koniecznie ogłoś wszystkim i na fb też jak wielkim jesteś motocyklistą i jaki to motor właśnie już prawie kupiłeś będą lajki itp.itd...

ps.Chłopaki nie jedźcie po mnie ale sam jestem świerzak a głupota tego gościa już na starcie dyskwalifikuje go z posiadania motoru...jak dla mnie chyba.
Cała ta moja wypowiedź to cynizm wolę to napisać bo kolo weźmie i jeszcze kupi R1...nie daj boże
MaroZabrze
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/12/2014, 17:52
Lokalizacja: Zabrze


Postprzez Kaai » 21/1/2015, 14:21

dlaczeog głupota? nie miał pojęćia, zapytał.

aktualnie stoi chyba na 500 + ponad 2k na ciuchy, nie rób tragedii.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez andy7 » 21/1/2015, 16:49

gulczao napisał(a): że żal niektórym dupę ściska, że nie są jedynymi motocyklistami, bo biedota też się na nie pcha.


Problem polega na tym, ze malolaty interpretuja pewne rzeczy zupelnie inaczej niz doswiadczeni ludzie.

Czlowiek doswiadczony zna granice cenowa i zdajé sobie sprawe z tego, ze nie tylko musi byc sac aby kupic, ale i utrzymac.

Malolaty chca szpanowac i licza - jakos to bedzie. Dlatego m/i motocykle w PL sa w tak niskiej kondycji techniczenj ( w wiekszosci ).

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez gulczao » 21/1/2015, 22:09

Może zbyt dosadnie się wyraziłem, ale nie trzeba być niewiadomo jak zamożnym, aby śmigać moto. Tak naprawdę, to często ktoś mniej majętny lepiej dba o sprzęt, bo zdaje sobie sprawę, że jak czegoś zaniedba to dwa razy zapłaci. Co do jakości serwisowania i kondycji motocykli w PL to jest nie najlepiej, ale myślę, że z każdym rokiem jednak lepiej.
gulczao
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27/10/2007, 09:02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postprzez MaroZabrze » 22/1/2015, 10:31

Powiem tyle
Gościa poznasz po oponach tak to sie ma do motoru jak i samochodu.W polsce każdy chce kupić
furę która wygląda jakby kosztowała milion dolców za jak najmniejsze pieniądze no i trafiają się takie ,,rodzynki" potem kolo jeżdzi super furą ale jest kompletnie spłukany o oponach mowy nie ma bo skąd wziąć 2k na gumy na fele 19 profil 40 hehe...tyle w temacie.Kupują ale nie patrzą że trzeba o to jeszcze zadbać,serwisować doglądać wymieniać w terminie....
MaroZabrze
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24/12/2014, 17:52
Lokalizacja: Zabrze

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości




na górê