Zobacz wÄ…tek - Co tam Panie w polityce?
NAS Analytics TAG

Co tam Panie w polityce?

O wszystkim
_________

Postprzez Headstrong » 29/8/2015, 22:17

A jakie mają być? :) Ja myślę, że dzięki temu referendum to Polska tylko straci pieniądze, bo nie przyjdzie połowa narodu...
Headstrong
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12/8/2015, 16:37
Lokalizacja: Lubelskie ;)


Postprzez Glenroy » 30/8/2015, 18:42

senekkorzenna napisał(a):Szkoda że Duda nie zmienił terminu czyli referendum wraz z wyborami.


Senku, ale to była decyzja senatu, nie Dudy, to senat, osadzony w zdecydowanej większości członkami PO, nie zgodził się na zmianę terminu referendum.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Postprzez Glenroy » 30/8/2015, 19:28

W takiej sytuacji raczej nie ma wyjścia, ostatnio nawet oglądałem jakieś wiadomości w TV, nie zdarza się to często, i mówili właśnie o tym, i że senat nie zgodził się na zmianę terminu i dopisanie pytań do referendum.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Headstrong » 31/8/2015, 18:13

senekkorzenna napisał(a):Idę na referendum ale jak słucham ludzi w około to gadają że jest trochę lepiej i w urzędach już starają się pomóc.
g.... prawda ,zaraz od nowa będą obciążenia podatkowe i większe przywileje dla urzędasów i polityków.


Zgadzam się. Teraz są mili, jeżdżą na spotkania itp., ale po wyborach wróci to co było wcześniej. Nie ma co wierzyć w cuda, że tak zostanie. Tusk się już ulotnił, jedno dobre.
Headstrong
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12/8/2015, 16:37
Lokalizacja: Lubelskie ;)

Postprzez lagiboy » 10/9/2015, 19:51

a terroryści walą na całą europę setkami tysięcy. ja nie wiem jak te tępe pi*dy w rządach sobie to poukładali w głowach. Węgry chyba jako jedyny europejski kraj dostrzega zagrożenie i broni się jak tylko może. Dania zamknęła granicę z niemcami. mam już pałę basebollową, wiatrówkę i pistolet gazowy na stalowy pellet, niedługo dołącza do domu adoptowany owczarek niemiecki, chociaż dalej uważam że rottweiler byłby lepszy ale zostałem przegłosowany. kuźwa najeżdżają nas ciapaci, wśród których jest bankowo cześć (przemycona) fundamentalistów. Strach się bać.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez SpeedyGonzales » 10/9/2015, 20:17

Z wschodu ruscy, z zachodu islam. Masz kolego rację, też trenuję strzelanie.

"You're in the snipers sight
The first kill tonight
Time to die!
You're in the bullets way, the white deaths prey
Say goodbye!"
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez lagiboy » 10/9/2015, 20:35

fajne jest to że jakoś nie widać tych ciapatych jadących do ruskich, chin, Arabia Saudyjska zadeklarowała że ma wy*ebane i nikogo nie przyjmnie ale za to za free postawi w Niemczech 200 meczetów. Ja jako Polak nie wyrażam zgody na przyjmowanie ich do Polski, jedyne na co mogę się zgodzić to przyjmowanie uchodźców chrześcijańskich, i do ku*wy nędzy na ch*j nam muslimy, które się nigdy nie zasymiluję, dlaczego te tępe pi*dy z wiejskiej nie przygarną Polaków z Kazachstanu i innych ziem gdzie zostali zesłani wbrew woli, a którym dzisiaj odmawia się pomocy i repatriacji??
mam nadzieje, że jak dostąpią zaszczytu do opieki zdrowotnej w Polsce to się sami wyprowadzą. dać im zasiłek socjalny na rok i szukać roboty. nie, to zdychać albo sobie wyjedź.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez SpeedyGonzales » 10/9/2015, 20:51

Ale z tego co widzę głównie zdrowe byki jeżdżą po zasiłki, kobiet i dzieci coś mało.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez cioracz » 11/9/2015, 15:11

Obrazek

Tak to wyglÄ…da Speedi.
Można bardzo szybko rozwiązać ich problem jeśli chodzi o hajs. Skupić ich wszystkich w jakimś dużym mieście. Sprzedać cały sprzęt do odśnieżania i sprzątania. Za cały ten hajs kupić im mieszkania. Zostawić same sipy, miotły i niech zapierdalają 24/7
W DPSie w mieście obok jest ich już 30. Sami mężczyźni chyba dwie kobiety. Ja się pytam co z nich za mężczyźni skoro uciekają jak trzeba bronić swojego kraju. Chociaż Polska to nie jest ich cel. Większość nie chce trafić do Polski i chwała im za to
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Headstrong » 11/9/2015, 15:23

Obrazek
Headstrong
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12/8/2015, 16:37
Lokalizacja: Lubelskie ;)

Postprzez lagiboy » 11/9/2015, 20:38

normalnie jak się myśli czemu spierdzielają i czemu jest najwięcej tych młodych i silnych nasuwa mi się jedna konkluzja. spierdzielają żeby nie zostać wcieleni do armii. Wiadomo wojna to i mobilizacja i rekrutacja.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Czester » 12/9/2015, 06:55

Jestem zadeklarowanym rasistą i homofobem. Muslimów napierrdalałbym z przyjemnością, ale póki co w moim mieście ich nie widać. Jak się zaczną za bardzo panoszyć, to skinheadzi, kibole i wszelkiej maści narodowcy chętnie się nimi odpowiednio zajmą. Wszak mentalnie nie odbiegamy od Rosji aż tak daleko.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez lagiboy » 12/9/2015, 07:08

Yo tyle ze Putin swoich wesprze a nasz rzÄ…d? Wesprze naszych?
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez andy7 » 12/9/2015, 08:48

lagiboy napisał(a):...Ja jako Polak nie wyrażam zgody na przyjmowanie ich do Polski,


Wiesz w Polsce sa ludzie ktorzy nazwa Cie zdrajca, bo opusciles ojczyzne ktora Cie wyszkolila i spierdo**les gdzies, gdzie jestes " HAPACZEM " wiec jaki Ty Polak jestes ? Chcesz byc Polakiem, wracaj do Polski :mrgreen:

CzesterTX napisał(a):Jestem zadeklarowanym rasistą i homofobem. Muslimów napierrdalałbym z przyjemnością, ale póki co w moim mieście ich nie widać.


Szacunek, ze masz kohones i przyznajesz sie jawnie do swoich pogladow.

Dla chcacego niema nic trudnego. Zawsze mozesz wlozyc kij baysbol'owy do plecaka czy bagaznika i wyruszyc gdzie indziej na wystepy goscinne.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez lagiboy » 12/9/2015, 13:33

Andy7 zanim wyjechałem starałem się znaleźć pracę w dziedzinie w której zostałem wyszkolony. nie trwało to tydzień czy miesiąc, starałem robiąc różne rzeczy w między czasie. Co Polski rząd/urząd zrobił żeby mi pomóc? ostatnie 3 miesiące przed wyjazdem byłem zarejestrowany jako bezrobotny tylko po to żeby mieć ubezpiecznie, chociaż miałem swoje prywantne. byłem na spotkaniu w urzędzie pracy i co? gówno. pojechałem sobie na wakacje i z doopy wszedłem do jednej z Agencji Pracy z CV. na drugi dzień miałem pracę. po tygodniu zaprosili mnie do Job Centre żeby wypełnić dokumenty o nadanie numeru ubezpieczenia i zmianę kodu podatkowego. po 13 tygodniach dostałem kontrakt na stałe. w między czasie byłem w PL na kilku rozmowach z których nic nie wynikło bo ktoś zadeklarował że może pracować za najniższą krajową na stanowisku przedstawiciel naukowy na Polskę. No bardzo mi przykro że zostałem przelicytowany finansowo ale na takie stanowisko za min krajową? w lipcu byłem na innej rozmowie w innej firmie i podobnie, wszystko fajnie i cacy, jaki ma pan okres wypowiedzenia w obecnej pracy i jakie są pana oczekiwania finansowe? powiedziałem im ile zarabiam w obecnej pracy i widać było jak ciężko to przełknęli ale tym razem zaznaczyłem że możemy ponegocjować bo zdaję sobie sprawę że rynek w Polsce jest inny niż w Anglii. Tak więc Andy ja sobie szukam pracy w Polsce. Tylko jakoś Polska przyzwyczaiła się że pracodawca może sobie wybrzydzać bo kandydatów jest więcej niż ofert. A no i najważniejsze, nie chce jakiejś pracy bo jestem zadowolony z obecjnej więc szukam pracy która będzie mi odpowiadać.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez bryk77 » 13/9/2015, 03:45

CzesterTX napisał(a):Jestem zadeklarowanym rasistą i homofobem. Muslimów napierrdalałbym z przyjemnością, ale póki co w moim mieście ich nie widać. Jak się zaczną za bardzo panoszyć, to skinheadzi, kibole i wszelkiej maści narodowcy chętnie się nimi odpowiednio zajmą. Wszak mentalnie nie odbiegamy od Rosji aż tak daleko.


Polityka naszego rządu jest prounijna (czyt. proniemiecka). Ta cała muslimska swołocz będzie u nas mieć jak pączki w maśle. Policja będzie gnębić tych samych obywateli, którzy będą płacić coraz większe podatki aby utrzymać islamskich nierobów.

Rasistą wielkim nie jestem - tylko takim przeciętnym jak to każdy statystyczny Polak ;) Niemniej jednak jak człowieka może nie wkurzać fakt, że polacy muszą za miedzą zapieprzać na życie podczas gdy banda taka wpada i ma wszystko podane na tacy?

Byłm kilka razy we Francji i widziałem jak się tam muslimy panoszą. Oni się nie dostosowywują - to do nich się trzeba dostosowac we własnym kraju.
Kolega Francuz mi opowiadał, że nawet w szkole na stołówce dzieciom się już wieprzowiny nie serwuje, bo to uraża uczucia religijne muslimów.

Nam potrzeba takiego Orbana, który weżmie wszystkich za mordę a nie posranych partii politycznych wiecznie ze sobą walczących o koryto zamiast coś dla ludu zrobić.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez cioracz » 13/9/2015, 13:51

CzesterTX napisał(a):Jestem zadeklarowanym rasistą i homofobem. Muslimów napierrdalałbym z przyjemnością, ale póki co w moim mieście ich nie widać. Jak się zaczną za bardzo panoszyć, to skinheadzi, kibole i wszelkiej maści narodowcy chętnie się nimi odpowiednio zajmą. Wszak mentalnie nie odbiegamy od Rosji aż tak daleko.


A w mieście obok już są ;) Rasistą nie jestem ale jak już taki syryjczyk się wpierrala nie na swoje to w tedy jestem. Ja tylko czekam aż trafią na Polski NFZ
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez bryk77 » 15/9/2015, 05:24

Jak ktoś dobrze główkuje to i na własne cztery kąty go stać...
Załączniki
11999000_10153725246775530_3160123554812467501_n.jpg
11999000_10153725246775530_3160123554812467501_n.jpg (117.9 KiB) PrzeglÄ…dane 6910 razy
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez madcap » 16/9/2015, 17:45

jako komentarz
http://www.cda.pl/grafika/147148f6


Jak sądzicie, co jest bardziej prawdopodobne: demokracja w Syrii czy szariat w Paryżu?
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Czester » 26/10/2015, 09:39

Jak tam nastroje po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów?
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości




na górê