Zobacz wątek - Oleje i płyny , co ile wymieniać ?? jak wymienić ??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Oleje i płyny , co ile wymieniać ?? jak wymienić ??

Enduro, Cross
_________

Oleje i płyny , co ile wymieniać ?? jak wymienić ??

Postprzez wedkarz22 » 5/1/2015, 17:50

Witam w te wakacje dostałem od kuzyna motor Yamaha YZ 250 ale kompletnie się cross'ach nie znam . Chciałbym zacząć od wymiany w nim wszystkich olejów i płynów ale nie wiem co ile trzeba je zmieniać ani jakie oleje i płyny są w tym motorze .Jestem całkowicie początkującym offroad'owcem i chciał bym abyście mnie zrozumieli że nie mam o tym pojęcia . Szukałem na forum ale nie znalazłem tak szczegółowych informacji . Jeżeli znacie jakieś fajne filmiki jak zmienić olej albo coś dla początkujących w tym motorze to bardzo bym się cieszył . Z góry dziękuję i pozdrawiam .
>>>>>>>>>>>>>........<<<<<<<<<<<<<<<<
wedkarz22
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/1/2015, 17:35


Postprzez henio12323 » 5/1/2015, 20:55

youtube.pl wpisujesz yz 250 oil change, i juz masz. tam filozofii nie ma zadnej


druga sprawa - w google wklep sobie model i rocznik z dopiskiem service manual, to jest ksiązka serwisowa którą warto żebyś znał. nikt tutaj sie nie bedzie produkował i jej przepisywał bo to bezsens. a tam jest wszystko rozpisane, jakie oleje, ile, gdzie i po co. cała obsługa jest tam zawarta. stosuj sie do tych wytycznych a sprzetu nie uszkodzisz. chociaz 250tka na 1 moto to raczej uszkodzi Ciebie jak przeholujesz :d
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez wedkarz22 » 5/1/2015, 21:14

Dzięki za odpowiedź . co do Service manual to wszystko po angielsku a u mnie z tym słabo :(
>>>>>>>>>>>>>........<<<<<<<<<<<<<<<<
wedkarz22
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5/1/2015, 17:35

Postprzez henio12323 » 5/1/2015, 21:59

to wrzucaj sobie teksty w translatora. pozatym wiekszosc przydatnych info zawierają rysunki albo czytelne tabelki. i praktycznie bez znajomosci języka mozna dojsc co do czego


niestety polskich wersji nie ma
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê