Zobacz wątek - Drugi Motocykl do jazdy na co dzień
NAS Analytics TAG

Drugi Motocykl do jazdy na co dzień

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Drugi Motocykl do jazdy na co dzień

Postprzez konik19 » 31/12/2014, 15:13

Wiatm!!!

Na wstępie... Szczęśliwego nowego roku!!!!!

Na wiosnę chcę zmienić moto. Obecnie mam Bandita 600 olejaka wersja naked. Na moc nie moge narzekać jak dla mnie narazie wystarcza, choć apetyt rosnie w miarę jedzenia. Pozycja na moto jak dla mnie jest ok .... Pierwszy problem w tym, że gdy temperatura spada do około 5 stopni lub poniżej motor nie chce palić, Drugi problem to że nie ma żadnej osłony przed deszczem, wiatrem.. A że mieszkam w Irlandii to non stop tu leje i pizga :/...

doświadczenie: Yamaha Fazer - kurs na prawko,
Bandit 600 - ok 6000km
Wiek, waga, wzrost : 34/94/178
Do jakich celów: Dojazd do pracy 2x15km po mieście 85% , w korkach, weekendowe przejażdzki do 200km, bez plecaczka
Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? - Tutaj sezon trwa cały rok (no może bez 2 tygodni), Tak że ile się da... :)
Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Na motor ok 25tys pln (ok 6tyś Euro), ciuchy już mam.
Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? tyle ile trzeba będzie..
Jakie motocykle Ci się podobają : Podobaja mi się wszystkie :)) A tak na serio, szukam czegoś praktycznego, nie nakeda, nie chopera (cruiser), czyli Sportbike (Sport, Supersport), Touring, Standardowe moto??, Dual Sporty - Turystyki,
Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę: Yamaha FZ6, Suzuki gsx-r 600, Suzuki gsx 650f, Suzuki SV650, Suzuki Bandit 1250, Suzuki Vstorm 650. Kawasaki Ninja 650r, Kawasaki er6 z owiewkami, Honda vfr 800, BMW f800St, mógłbym wymienic jeszcze więcej ale myslę że to daje dobry obraz tego, czego szukam.

Nie ma dla mnie większego znaczenia czy bedzie to 2 cylindy czy 4 z chęciął wypróbuje wszystkiego :)
konik19
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A