Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Kawasaki Versys 650 2015 - pierwsze...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Kawasaki Versys 650 2015 - pierwsze...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Kawasaki Versys 650 2015 - pierwsze...

Postprzez Åšcigacz » 10/12/2014, 19:36

Dyskusja na temat: Kawasaki Versys 650 2015 - pierwsze wrażenia
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Kawasaki Versys 650 2015 - pierwsze wrażenia
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 19:36

Nie wiem czy dobrze widze ale czy maly Versys nie ma centralnej podstawki? Bo jezeli nie ma, to troche szkoda, motocykl ktory ma zapedy na turystyka powinien takowa podstawke posiadac.
Z wygladu jest znacznie ladniejszy od starego Versysa, ktory byl IMO paskudny :)<br><hr>Kawior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 10/12/2014, 20:29

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze widze ale czy maly Versys nie ma centralnej podstawki? Bo jezeli nie ma, to troche szkoda, motocykl ktory ma zapedy na turystyka powinien takowa podstawke posiadac.
Z wygladu jest znacznie ladniejszy od starego Versysa, ktory byl IMO paskudny :)<br><hr>Kawior<br>
Hmm,jak chciałbyś tam umieścić centralkę?Trzeba by inaczej poprowadzić wydech.<br><hr>severian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 20:27

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze widze ale czy maly Versys nie ma centralnej podstawki? Bo jezeli nie ma, to troche szkoda, motocykl ktory ma zapedy na turystyka powinien takowa podstawke posiadac.
Z wygladu jest znacznie ladniejszy od starego Versysa, ktory byl IMO paskudny :)<br><hr>Kawior<br>
Komentatorzy napisał(a):Hmm,jak chciałbyś tam umieścić centralkę?Trzeba by inaczej poprowadzić wydech.<br><hr>severian<br>
A to pytanie nalezaloby raczej skierowac do projektantow ;)
Sporo jezdze i trudno by mi sie bylo teraz obyc bez centralnej podstawki. Wszystkie czynnosci serwisowe sa prostsze, a i moto ustoi na mniej pewnym podlozu bez wiekszego problemu. Wiem, ze to totalna duperelka, ale zwracam na takie bzdety uwage. Versys to nie zabawka, ma sie sprawdzic w codziennym uzytkowaniu, stad to moje zdziwienie. Pozdrowka!<br><hr>Kawior
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/12/2014, 23:22

Komentatorzy napisał(a):Nie wiem czy dobrze widze ale czy maly Versys nie ma centralnej podstawki? Bo jezeli nie ma, to troche szkoda, motocykl ktory ma zapedy na turystyka powinien takowa podstawke posiadac.
Z wygladu jest znacznie ladniejszy od starego Versysa, ktory byl IMO paskudny :)<br><hr>Kawior<br>
Komentatorzy napisał(a):Hmm,jak chciałbyś tam umieścić centralkę?Trzeba by inaczej poprowadzić wydech.<br><hr>severian<br>
Komentatorzy napisał(a):A to pytanie nalezaloby raczej skierowac do projektantow ;)
Sporo jezdze i trudno by mi sie bylo teraz obyc bez centralnej podstawki. Wszystkie czynnosci serwisowe sa prostsze, a i moto ustoi na mniej pewnym podlozu bez wiekszego problemu. Wiem, ze to totalna duperelka, ale zwracam na takie bzdety uwage. Versys to nie zabawka, ma sie sprawdzic w codziennym uzytkowaniu, stad to moje zdziwienie. Pozdrowka!<br><hr>Kawior<br>
Albo wygoda prowadzenia albo wygody serwisowe. Wydech pod nogami na pewno wpływa pozytywnie na obniżenie środka ciężkości co przekłada się na lepsze prowadzenie motocykla oraz rozmieszczenie bagażników bocznych. Minusem np. smarowanie łańcucha, elementy serwisowe oraz niestety terenowe. Albo rybka albo akwarium, cudów nie ma. Chyba ze silnik elektryczny, pneumatyczny, kinetyczny ale to teoria przyszłości :-)<br><hr>Tom84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê