Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto do 10-12k PLN.
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto do 10-12k PLN.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez m4thew » 10/12/2014, 17:58

A jeszcze zapytam. Czy te 10 000 PLN to nie za dużo jak na pierwszy raz? Wywrotki, ocierki i później żal do siebie że kupa hajsu poszła na drobne kosztowne naprawy, ale bardzo drogie, wręcz niemożliwe?
m4thew
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7/12/2014, 15:26
Lokalizacja: Toruń


Postprzez Marsjanin » 10/12/2014, 18:40

m4thew napisał(a):A jeszcze zapytam. Czy te 10 000 PLN to nie za dużo jak na pierwszy raz? Wywrotki, ocierki i później żal do siebie że kupa hajsu poszła na drobne kosztowne naprawy, ale bardzo drogie, wręcz niemożliwe?

Już Ci kolega dał na to częściowo odpowiedź ;)
jaroaro napisał(a):Wstaw fusy to może ktoś coś więcej powie. Z wyborem motocykla to ja bym się wstrzymał do prawka, chociaż na kursie jeżdżąc 600 50km/h po mieście będziesz uważał że ją ogarnąłeś. Ja wiem że motocykl kupuje się wzrokiem, ale przy pierwszej maszynie nie szalałbym bo i tak możesz glębnąć a wtedy plastiki idą w piz...
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez RSSSS » 10/12/2014, 19:47

Gdyby z góry zakładać, że jazda na motocyklu=dzwon, to należałoby zastanowić się nad pozostaniem w domu lub zakupem ogara...
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SkoQ » 10/12/2014, 20:43

Chyba pierwszy raz w historii muszę się zgodzić z RSSSS.

Jak kogoś stać to nich kupuje nawet nówkę na pierwsze moto, uświadomić o prawdopodobieństwu gleby trzeba mówić, ale odradzanie komuś kupna moto za tyle za ile chce, to lekka przesada moim zdaniem :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez jaroaro » 10/12/2014, 22:01

Ja nigdzie nie odradzałem mu kupowania moto tylko napisałem że może się wstrzymać z wyborem bo nie miał jeszcze styczności z motocyklem. Po drugie widać że koleś nie ma sporo kasy bo 12koła na moto to nie są kokosy więc stawiam że nie wywala kasy na prawo i lewo, a więc jak coś się stanie z moto to nie pójdzie do salonu i kupi następny. Jak dla mnie to może kupić jaki motocykl sobie wymarzy. Nie moja kasa, nie moja decyzja ; )
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê