Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Rozwiesić linki na motocyklistów! -...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Rozwiesić linki na motocyklistów! -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 6/12/2014, 11:54

Komentatorzy napisał(a):Rozwieszanie linek w lesie to nic innego jak USIŁOWANIE MORDERSTWA i tak to powinno być rozpatrywane w świetle prawa. Osoba która rozwiesza linki powinna być DOTKLIWIE UKARANA !!!<br><hr>FZS 1000<br>
Komentatorzy napisał(a): a jeżdżenie po lesie motocyklem jest zabronione! jak Cię zatrzymuje straż leśną ( czy jak oni tam się zwą) to masz obowiązek się zatrzymać! sam byłem świadkiem ( byliśmy na rowerach) jak dwóch gości na kładach, na widok straży leśnej zaczęło uciekać szlakiem taranując wszystko na swojej drodze w tym spychając mojego kumpla na krzaki, ale gościu niestety miał pecha bo uderzył w drzewo i spadł z kłada,a pozostałe osoby które były na szlaku i widziały wszystko zrobiły już z nim porządek... chyba nie muszę dodawać, że w lesie są też rodziny z dziećmi. akcja rodzi reakcję, nikt Ci nie każe łamać prawa i wjeżdżać do lasu!<br><hr>ben<br>
Zgadza się, jazda na moto po lesie jest zabroniona. Ale kara śmierci przez dekapitację za to wykroczenie to chyba lekka przesada???<br><hr>Faza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 7/12/2014, 23:02

Komentatorzy napisał(a):Może gdyby Pan poświęcił 9 sekund a nie 8 na pogłębienie tematu, to dowiedziałby się Pan, że ów autor satyrycznej wypowiedzi sam jest/był motocyklistą.
Sam jestem szczęśliwym posiadaczem Triumpha 1200, mieszkam w samym centrum miasta, mam dwójkę małych dzieci i debili którzy nie dają spać w nocy ani mi ani moim dzieciom powystrzelałbym z procy.<br><hr>motocyklista<br>
To dobrze człowieku, że jeszcze żyjesz. Jeśli takie namowy trafią na podatny grunt, to mimo, iż nie pojedziesz w nocy a w dzień uśmiechnięty przez swoje osiedle swoim Triumphem (sam mam RS-a) z cichutkim wydechem to możesz miedzy latarniami się zdziwić... ale tego już nie zauważysz... POMYŚL !!!<br><hr>bastek00
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr