112
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Kurde,
widze, ze spoznilem sie z przeczytaniem posta mlodego gniewnego
szkoda !
Leff, znowu za szybki byles,

widze, ze spoznilem sie z przeczytaniem posta mlodego gniewnego


Leff, znowu za szybki byles,


| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videoskuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
- andy7
- Moderator
- Posty: 3268
- Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55
andy7 i dalej prowokujesz jestes zwykłym hejterem internetowym. Pewnie nie masz co robic w domu a sezon motocyklowy sie juz skonczył..
- domekwrabce
- Świeżak
- Posty: 6
- Dołączył(a): 21/4/2014, 20:25
domekwrabce napisał(a):andy7 i dalej prowokujesz jestes zwykłym hejterem internetowym. Pewnie nie masz co robic w domu a sezon motocyklowy sie juz skonczył..
...powiedział posiadający 5 postów i jednego warn'a domekwrabce do moderatora andy'ego7...
Ten nie omieszkał odpowiedzieć mu tymi oto słowami...

Czekamy

Jak fenix z popiołów 

-
miki1406 - VIP Ścigacz.pl
- Posty: 2847
- Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
- Lokalizacja: Skierniewice
Mam to gdzies kim on jest. To ze jest moderatorem to po pierwsze powinien SZANOWAC druga osobe i przede wszystkim nie SPAMOWAC. Wchodze na to forum juz długi czas ale nigdy nie miałem zamiaru sie logowac bo widziałem jak tu niektórzy piszą. Napisałem na samym poczatku w temacie przeze mnie ZAŁOŻONEGO. Z prośba o to zeby wypowiadali sie ludzie ktorzy znaja sie na temacie i wiedza jak to ma byc. I co?? oczywiscie hejterzy co GÓW** wiedza w temacie ale musza napisac coś zeby dobic sobie posta. A to chyba nie o to chodzi??
- domekwrabce
- Świeżak
- Posty: 6
- Dołączył(a): 21/4/2014, 20:25
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości