Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Cała prawda o motocyklistach
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Cała prawda o motocyklistach

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 12/11/2014, 18:53

Nie chce mi się wierzyć w 180 na Gsie w 2 osoby :D Jeszcze gołym<br><hr>Patryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/11/2014, 19:08

Jak zwykle krytyka od niektórych. Jak umiesz jeden z drugim zrobić lepsze to zrób i dawaj do sieci, z chęcią zobaczę. Akurat takie filmiki nie są często spotykane.<br><hr>hhogas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/11/2014, 19:49

Jakoś nikt inny na to nie wpadł? wszyscy tylko mądrzy w komentarzach ;) robią to co lubią jeśli żal wam tak **** ściska to Czekam na filmy od was.;)
Takie łatwe powiedzieć? Mylisz się każdy opowie co innego. Jakos sami tak,, prostego " projektu nie potraficie zrobić
Pozdrawiam Michał ;) kamerzysta ;) łatwo nie było ;) jeśli nie potrafisz docenić czyjejś pracy nic nie robiąc jesteś nikim ;)<br><hr>Michał
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/11/2014, 17:01

pozdrawiam natalie! jezdzenie na plecaku to nie to samo co jazda motocyklem!!! wzrost to nie wymowka, mam 154 cm wzrostu, po dlugiej przygodzie z rska od 4 lat jezdze 600ka. nie ogarniam takich akcji, ale od czegos trzeba zaczac, moze tobie tez sie uda! :D<br><hr>autor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/11/2014, 17:16

Komentatorzy napisał(a):pozdrawiam natalie! jezdzenie na plecaku to nie to samo co jazda motocyklem!!! wzrost to nie wymowka, mam 154 cm wzrostu, po dlugiej przygodzie z rska od 4 lat jezdze 600ka. nie ogarniam takich akcji, ale od czegos trzeba zaczac, moze tobie tez sie uda! :D<br><hr>autor<br>
Też nie rozumiem tej dziewczyny, musiałaby mieć 130cm w kapeluszu by nie móc ogarnąć żadnej maszyny. Ja mam 153 cm i 2 lata jeździłam CBR 125, a teraz przesiadłam się na kawasaki GPZ 500. Przy hondzie palcami obu nóg dotykałam ziemi i to naprawdę wystarczało, nawet jak jeździłam zimą i mi czasem tył przy ruszaniu leciał bokiem to miałam możliwość podparcia się nogą. A jak brałam koleżanki na plecak to moto siadało i było jeszcze lepiej. Co do kawasaki to ta sama wysokość siodła (77cm), ale też i 80kg więcej więc trochę kanapę wycięłam i teraz dotykam ziemi praktycznie całą stopa i jest git. Więc niech laska nie wymyśla :P<br><hr>Agnesbyme
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/11/2014, 00:28

Komentatorzy napisał(a):pozdrawiam natalie! jezdzenie na plecaku to nie to samo co jazda motocyklem!!! wzrost to nie wymowka, mam 154 cm wzrostu, po dlugiej przygodzie z rska od 4 lat jezdze 600ka. nie ogarniam takich akcji, ale od czegos trzeba zaczac, moze tobie tez sie uda! :D<br><hr>autor<br>
Komentatorzy napisał(a):Też nie rozumiem tej dziewczyny, musiałaby mieć 130cm w kapeluszu by nie móc ogarnąć żadnej maszyny. Ja mam 153 cm i 2 lata jeździłam CBR 125, a teraz przesiadłam się na kawasaki GPZ 500. Przy hondzie palcami obu nóg dotykałam ziemi i to naprawdę wystarczało, nawet jak jeździłam zimą i mi czasem tył przy ruszaniu leciał bokiem to miałam możliwość podparcia się nogą. A jak brałam koleżanki na plecak to moto siadało i było jeszcze lepiej. Co do kawasaki to ta sama wysokość siodła (77cm), ale też i 80kg więcej więc trochę kanapę wycięłam i teraz dotykam ziemi praktycznie całą stopa i jest git. Więc niech laska nie wymyśla :P<br><hr>Agnesbyme<br>
Dokładnie jak ja :))) też mam 153cm i od niedawna jeżdżę CBR125 :) co prawda troszkę obniżyłam przód i zakupiłam specjalne buciki, które dodają kilka cm żeby czuć się pewniej przy pierwszych jazdach. Za jakiś czas też planuję coś większego. Może jakiś Ducati Monster :)
Pozdrawiam wszystkie Panie motocyklistki :)<br><hr>Dżuk ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/11/2014, 19:34

Komentatorzy napisał(a):pozdrawiam natalie! jezdzenie na plecaku to nie to samo co jazda motocyklem!!! wzrost to nie wymowka, mam 154 cm wzrostu, po dlugiej przygodzie z rska od 4 lat jezdze 600ka. nie ogarniam takich akcji, ale od czegos trzeba zaczac, moze tobie tez sie uda! :D<br><hr>autor<br>
Komentatorzy napisał(a):Też nie rozumiem tej dziewczyny, musiałaby mieć 130cm w kapeluszu by nie móc ogarnąć żadnej maszyny. Ja mam 153 cm i 2 lata jeździłam CBR 125, a teraz przesiadłam się na kawasaki GPZ 500. Przy hondzie palcami obu nóg dotykałam ziemi i to naprawdę wystarczało, nawet jak jeździłam zimą i mi czasem tył przy ruszaniu leciał bokiem to miałam możliwość podparcia się nogą. A jak brałam koleżanki na plecak to moto siadało i było jeszcze lepiej. Co do kawasaki to ta sama wysokość siodła (77cm), ale też i 80kg więcej więc trochę kanapę wycięłam i teraz dotykam ziemi praktycznie całą stopa i jest git. Więc niech laska nie wymyśla :P<br><hr>Agnesbyme<br>
zgadzam się. mam 169 cm i koleżankę o więcej niż głowę niższą pomykającą na virago 535<br><hr>misia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/11/2014, 21:18

Komentatorzy napisał(a):pozdrawiam natalie! jezdzenie na plecaku to nie to samo co jazda motocyklem!!! wzrost to nie wymowka, mam 154 cm wzrostu, po dlugiej przygodzie z rska od 4 lat jezdze 600ka. nie ogarniam takich akcji, ale od czegos trzeba zaczac, moze tobie tez sie uda! :D<br><hr>autor<br>
Komentatorzy napisał(a):Też nie rozumiem tej dziewczyny, musiałaby mieć 130cm w kapeluszu by nie móc ogarnąć żadnej maszyny. Ja mam 153 cm i 2 lata jeździłam CBR 125, a teraz przesiadłam się na kawasaki GPZ 500. Przy hondzie palcami obu nóg dotykałam ziemi i to naprawdę wystarczało, nawet jak jeździłam zimą i mi czasem tył przy ruszaniu leciał bokiem to miałam możliwość podparcia się nogą. A jak brałam koleżanki na plecak to moto siadało i było jeszcze lepiej. Co do kawasaki to ta sama wysokość siodła (77cm), ale też i 80kg więcej więc trochę kanapę wycięłam i teraz dotykam ziemi praktycznie całą stopa i jest git. Więc niech laska nie wymyśla :P<br><hr>Agnesbyme<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokładnie jak ja :))) też mam 153cm i od niedawna jeżdżę CBR125 :) co prawda troszkę obniżyłam przód i zakupiłam specjalne buciki, które dodają kilka cm żeby czuć się pewniej przy pierwszych jazdach. Za jakiś czas też planuję coś większego. Może jakiś Ducati Monster :)
Pozdrawiam wszystkie Panie motocyklistki :)<br><hr>Dżuk ;)<br>
dokladnie! mam 155 cm i jezdze thundercatem, kto powiedzial, ze zeby jezdzic motocyklem trzeba dotykac ziemi dwiema stopami, jak jade to i tak nie ma to zadnego znaczenia, utrzymanie tych 200 kilo na jednej nodze nie jest takie trudne, o ile nie stoi sie godzinami i nie przechyli za bardzo motocykla :D pozdrawiam panie!<br><hr>malutka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/11/2014, 18:27

Komentatorzy napisał(a):Nie chce mi się wierzyć w 180 na Gsie w 2 osoby :D Jeszcze gołym<br><hr>Patryk<br>
mam gs500f i w 2 osoby dalismy rade i to z wielkim trudem docisnac do 160 baaardzo dlugo go rozpedzajac na trasie. ten motocykl ciezko znosi wieksze obciazenie jak zauwazylam. samej udalo mi sie go rozpedzic do 200 ale ja waze 50 kg wiec duzego problemu nie mial przy nabraniu tej predkosci, mysle ze poszedl by dalej ale ja juz sie balam :P tak wiec nie wiem jakim cudem, starszy, nieobudowany model pocisnal w 2 osoby 170. moze z gorki...<br><hr>Monika
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/11/2014, 16:50

Czee,
Jestem Waszym sąsiadem zza miedzy. Może nawet kiedyś spotkaliśmy się w Chudowie, w któryś czwartek, jeśli tam jeździcie.
Też jeżdżę na moto od 3 lat tylko że mam 45 lat. Nie mniej podzielam Waszą pasję. Po prostu nadrabiam zaległości z młodości ;) Na jedno tylko pragnę zwrócić uwagę - zap.... może być przerwane nie tylko przez Wasz/nasz błąd. Chroni nas tylko skóra, cordura i ochraniacze ze znakiem CE. To nie strefa kontrolowanego zgniotu. Mówię o tym bo mam dzieci w waszym wieku. Nie próbuję w żaden sposób zgasić w Was radochy z jazdy. Też ją czuję.
Pozdr i szerokości.<br><hr>michawek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/2/2015, 20:30

Komentatorzy napisał(a):Nie chce mi się wierzyć w 180 na Gsie w 2 osoby :D Jeszcze gołym<br><hr>Patryk<br>
Komentatorzy napisał(a):mam gs500f i w 2 osoby dalismy rade i to z wielkim trudem docisnac do 160 baaardzo dlugo go rozpedzajac na trasie. ten motocykl ciezko znosi wieksze obciazenie jak zauwazylam. samej udalo mi sie go rozpedzic do 200 ale ja waze 50 kg wiec duzego problemu nie mial przy nabraniu tej predkosci, mysle ze poszedl by dalej ale ja juz sie balam :P tak wiec nie wiem jakim cudem, starszy, nieobudowany model pocisnal w 2 osoby 170. moze z gorki...<br><hr>Monika<br>
Z górki około 10 stopni nachylenia, we dwie osoby goły gs '93 "poszedł" 155. Samemu wyciągnąłem na nim lekko ponad 170 i już miałem dosyć - wydawało mi się, że zaraz się rozleci. Ten motocykl przestaje się nadawać do jazdy w okolicach 130 km/h. <br><hr>Ananas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/2/2015, 20:39

Zadbana sztuka pojdzie w 2 osoby 180, ale nie to najważniejsze , bo najwazniejszy jest pomysł na ten filmik i takich brakuje w internecie.Pozdro dla was.LWG.<br><hr>Uszek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê