Zobacz wątek - Wymiana przewodów hamulcowych - czy dopuszczalna taka modyf?
NAS Analytics TAG

Wymiana przewodów hamulcowych - czy dopuszczalna taka modyf?

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Wymiana przewodów hamulcowych - czy dopuszczalna taka modyf?

Postprzez mekolcz » 27/10/2014, 08:06

Witam,

Muszę wymienić przewody hamulcowe w SUZUKI GSX-R 600 99r.

Oryginalnie z przodu wychodzi z pompy hamulcowej jeden przewód, który idzie do prawego zacisku, a następnie drugi przewód z prawego zacisku do lewego.

Zamawiając przewody w stalowym oplocie, sprzedawca zapytał mnie, czy chce mieć tak jak jest w tej chwili, czy może chcę zestaw gdzie z pompy hamulcowej z przodu wychodzą dwa przewody oddzielnie do obu zacisków. Dałem się namówić na tę drugą wersję, czyli dwa oddzielne przewody z pompy do zacisków, sprzedawca zapewniał, że to lepsze rozwiązanie.

I tak się zastanawiam, czy orientujecie się czy to na pewno może tak być, czy będzie wszystko dobrze działało... Może już ktoś robił taką modyfikację?

pozdrawiam
mekolcz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/10/2014, 07:43


Postprzez henio12323 » 27/10/2014, 09:40

prosta fizyka :D będzie działało bo płyn w każdą strone "rozchodzi" się tak samo. pod względem działania na 100% bedzie ok, kwestia tylko wygody - czy bedziesz miał jak ładnie puscic druga linke, czy tam wszystko bedzie przy kierce pasowało itp itd tutaj jak juz moze byc gorzej. ale jak przewody były by dopasowane to podejrzewam że nawet nie odczujesz róznicy.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê