Zobacz wątek - Jaki motor najlepszy po trasach górskich Sudety Pol-Cz
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jaki motor najlepszy po trasach górskich Sudety Pol-Cz

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Postprzez suhy-19 » 15/11/2014, 07:40

Corr skad jestes? :D
Tez duzo latam po gorach i w 100% zgadzam sie z leffem. Bo o ile pod gore fajnie sie jedzie to z gory juz nie bardzo :D
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez Corr » 15/11/2014, 09:44

Ze ÅšlÄ…ska :D

Widać jestem jakiś dziwny, bo serio nie zauważyłem takich problemów, ewentualnie jest problem jak na zjeździe utkniesz za czymś bardzo wolnym np. autobus...

Autor tematu na pewno wyciągnie z tego wnioski, skoro większość uważa, że sporty nie nadają się w góry ;)
Er 5 -> ZX6-R
Corr
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 29/3/2012, 16:46


Postprzez leff » 15/11/2014, 18:49

tak przy okazji zapraszam milosnikow latania po winklach w gory Harzu, pewnie w maju z Andym bedziemy znow leciec
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez suhy-19 » 16/11/2014, 14:13

Jak byscie lecieli to dajcie znac to sie z checia dolacze :D i zobacze co emeryci scigacza potrafia :twisted:
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez andy7 » 16/11/2014, 15:22

Corr napisał(a):1. Autor precyzyjnie nazwał temat: Jaki motor najlepszy po trasach górskich Sudety Pol-Cz, więc jako, że sporo jeżdżę po tych trasach to się wypowiedziałem w tej kwestii, za to Ty wyjeżdżasz z Alpami... i w dodatku ubliżasz polskim górom, że to nie góry :lol:

2. Co do bólu w nadgarstkach, to u siebie nie zauważyłem, nawet zjeżdżając z pagórków( może w PRAWDZIWYCH górach byłby to problem, ale dla mnie to póki co abstrakcyjny problem), ale to jest kwestia indywidualna dlatego radziłem autorowi przejażdżkę jakimkolwiek sportem przed dalszym wybieraniem moto.

3.
andy7 napisał(a):P.S. Karnij sie moze MV F4 w litrze sesje po plaskim torze. Po 200 km blagasz o masazyste.

ale o co chodzi? i co to wnosi do tego tematu? :lol:


1. Popiol na moja lysa czupryne, faktycznie nie doczytalem i zgadzam sie z Toba.

2. Tu tez lezy pies pogrzebamy ( olbrzemie byde, psia krew ). Z racji innej budowy, predyspozycji i ergonomi kazdy bedzie odczowal to naczej, do tego dochodzi jeszcze dystans i czas w jakim sie go robi.

3. Zwracam uwage, ze sa sprzety ktore maja lepsza i gorsza ergonomie bez znaczenia na budowe ciala. Tak jak napisalem, zrozumialbys, po przejazdzce tym sprzetem. Aaaaaa i dodam, ze napewno znajda sie osoby ktore napisza, ze im to nie przeszkadza ( zwlaszcza wlasciciele – bo co innego maja powiedziec ?

Co do ujmowania sie i obraza polskich gor, to moze Leff sie wypowie, bedzie bardziej obiektywny niz ja.

suhy-19 napisał(a):Jak byscie lecieli to dajcie znac to sie z checia dolacze :D i zobacze co emeryci scigacza potrafia :twisted:


Mysle, ze Leff w przyplywie dobrego humoru zalozy temat w tym dziale, pytanie tylko czy w realu ktokolwiek pojedzie, bo zeszlym roku nikt jakos nie pojechal a temat wisial na dwoch forach przez ponad 2 miesiace.

Tu na scigasz.pl byl nawet przyklejony !

viewtopic.php?t=101490

Masz ochote niema problemu.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez suhy-19 » 16/11/2014, 15:47

Co z tego ze byl przyklejony jak nie byl w hydeparku :lol: a w maju mam urlop takze i tak gdzies bede chcial pojechac
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW

Postprzez Croowab » 7/1/2015, 21:44

Tak sobie pozwolę wtrącić kilka słów.
Każdym motocyklem można jezdzić po gorach czy na torze ale nie każdy jest uniwersalny.
Co do alp i wysokich gor to najczęstrzym motocyklem spotykanym na trasie jest chyba gs1200.
Wielu użytkowników ścigaczy narzeka na trasy 300km+ ze względu na ułożenie ciała niemające zbyt wiele wspólnego z wygodą bo priorytetem w tego typu motocyklach nie jest wygoda.

Jeśli ja miałbym kupić motocykl na wypady w polskie góry kupił bym coś czym mi się dobrze jeździ na codzień, coś czym można pojechać do oracy, po bułki i ew z kobitką na majowkę.

Jeszcze co do gór to prędkości przelotowe motocykli są zbliżone.
Największe róznice sa właśnie w komforcie podróżowania.
Niektórzy cieszą oczy i czerpią przyjemniść z pokonanych zakrętów a niektórzy marzą aby dac odetchnąć nadgarskom czy tylkowi.
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51

Poprzednia strona


Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê