Zobacz wątek - ninja 250r prekosc maksymalna, opona, dlugie swiatla, zimowa

ninja 250r prekosc maksymalna, opona, dlugie swiatla, zimowa

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

ninja 250r prekosc maksymalna, opona, dlugie swiatla, zimowa

Postprzez DawKun » 17/10/2014, 13:09

Witam, od miesiaca jezdze ninja 2009r. czarna (2kkm jak narazie) i niedługo schowam ją na zimę i potrzebuje troche informacji (na razie jest pod pokrowcem na dworze, na terenie akademika.

a) jak ją zabezpieczyć, czy garaż nieocieplany, pokrowiec oxford aquatex, bak zalany do pełna i wyjęcie akumulatora (nie wiem jeszcze jak sie go wyjmuje i wgl. gdzie jest :P) wystarcza?

b) na wiosne oczywiscie czeka mnie zmiana oleju i filtrow oleju i powietrza, mam nadzieje ze akumulator przezyje jak go wyciagne i bede raz na miesiac ladowac

c) ostatnio zauwazylem, ze dlugie swiatla cos nie stykają, muszę docisnąć i przytrzymac by działały, to kwestia poluzowania czegos czy cos drozszego?

d) mam wyjechanego tylnego kapcia (srodek zjechany, boki dobre - it wasn't me). Czy ktoś mógłby mi polecić odpowiednią tylną gumę? a także ocenić na ile przód wystarczy kkm, dołączam zdjęcia opon

Przód: 110/70 ZR17 M/C 54W Michelin Pilot Power
Tył: Continental Conti Avenue

Moto mam zamiar sprzedać na maj/czerwiec, pracować w wakacje i zarobić na mocniejsze coś z serii 70-90km bo w trasie czuć braki mocy

e) w kwestii tego braku mocy, maksymalnie na autostradzie (odcinek Grodzisk - Warszawa) udało mi się dorwać licznikowe 162 i ok 12,5k obrotów (max 15) i na 6stym biegu nie chcial wlatywać na czerwone pole, nie to że chce go katować, a jedynie sprawdzić do ilu może sobie pozwolić bo na youtube są filmy gdzie 180+ jadą (mam 182cm i 70kg + waga kombi i kasku to z 75), czy to kwestia zjechanego kapcia czy po prostu 33-34KM nie dadzą rady na więcej, a może jeszcze coś innego?

Dziękuję
Załączniki
tyl.jpg
(189.77 KiB) Pobrane 22 razy
przod.jpg
(252 KiB) Pobrane 23 razy
DawKun
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa