Zobacz wątek - Potrzebna pomocna dłoń
NAS Analytics TAG

Potrzebna pomocna dłoń

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Potrzebna pomocna dłoń

Postprzez Yacko » 3/10/2014, 20:54

Witam wszystkich to mój pierwszy post.
Więc:

:arrow: Jakie masz doświadczenie: pierwszy sezon przeleciany na XJ600n (obecnie 2 lata przerwy z powodu wyjazdu do UK, powrót do ukochanego kraju planowany na Kwiecień-Maj więc trzeba coś sobie sprawić) a za młodu komarek :)

:arrow: Wiek, waga, wzrost: 25(1989), ~90kg, 188cm

:arrow: Do jakich celów chcesz używać motocykla: Dojazdy do pracy ok 10km. Krążenie między 2 miastami 100km. w jedną stronę (w tym przypadku jazda z większym plecakiem) w terenie górzystym 100% asfalt.

:arrow: Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie: sądzę że ok 10-15tys.

:arrow: Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach: Obecnie mam bardzo fajną kurtkę (z protektorami), rękawiczki, pas nerkowy. Planuję przed kupnem motocykla zaopatrzyć się w resztę (porządne spodnie, buty, kask) co do budżetu sądzę że chciałbym się zmieścić do 7tys. (niestety otwarcie własnej działalności i inne wydatki nie pozwolą mi wydać kwoty jaką tak naprawdę chciałbym wydać na motocykl- może za 2 sezony bym się pokusił z kilkukrotnie większą kwotą:) )

:arrow: Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie: ok 2-3tys (nie wliczając eliksiru napędowego potoczne nazywanym paliwem:) )

:arrow: Jakie motocykle Ci się podobają: Naked, Streetfighter, Sport Cruiser.

:arrow: Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę: Otwarty na sugestie

PS: Jestem świadomy że moje doświadczenie jest nikłe więc kierując się rozsądkiem i zdrowym rozumem (taa jasne) wszelkie motocykle pow. 600ccm i mocy +70 raczej nie wchodzą w grę, ale nie chciał bym również sugestii typu 125 bo sądzę że dość komicznie bym wyglądał (hałas na poziome +100db, "motórek" na kołach o roweru i wielki łeb w kask :roll: )
Yacko
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A