Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Utrata prawa jazdy za przekroczenie...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Utrata prawa jazdy za przekroczenie...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Utrata prawa jazdy za przekroczenie...

Postprzez Ścigacz » 23/9/2014, 11:21

Dyskusja na temat: Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 14 km/h
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 14 km/h
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 11:21

dura lex, sed lex<br><hr>zulugula
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 12:09

Nie jestesmy w Norwegii tylko w Polsce panie autor !<br><hr>ReX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 12:18

Tytuł artykułu bezsensowny. Przecież facet nie stracił prawka za przekroczenie prędkości o 14 km/h, tylko za przekroczenie limitu punktów karnych. Równie dobrze mógłby to prawko stracić np. za parkowanie w niedozwolonym miejscu.<br><hr>Janusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 12:54

Komentatorzy napisał(a):Tytuł artykułu bezsensowny. Przecież facet nie stracił prawka za przekroczenie prędkości o 14 km/h, tylko za przekroczenie limitu punktów karnych. Równie dobrze mógłby to prawko stracić np. za parkowanie w niedozwolonym miejscu.<br><hr>Janusz<br>
Artykul sam sie nie wyswietli, trzeba odpowiednio zagiac rzeczywistosc w naglowku, zeby ciekawe masy klikaly.<br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 14:07

shit happens<br><hr>as
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 16:58

Komentatorzy napisał(a):Nie jestesmy w Norwegii tylko w Polsce panie autor !<br><hr>ReX<br>
To ze wy jestescie w Polsce, to nie znaczy, ze kazdy tam jest i swiat sie tam konczy. Ja na ten przyklad nie jestem w Polsce. Ot, wolnosc, kazdy moze mieszkac gdzie mu sie zywnie podoba i podrozowac praktycznie bez ograniczen....<br><hr>ChaoticBiker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 19:45

W Polsce jest za******. Tam bym musiał bez tablic latać, albo sprzedać sprzęta.<br><hr>left 4 dead
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/9/2014, 21:00

Smieszne narzekanie - nie zarabia tyle ile piłkarze ale z samych kontraktow reklamowych wystarczy mu odrobinke uszczknąć żeby dojechać te 120 km dziennie taryfą. Pieprzeniee dla mediów.<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 07:51

Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 08:17

Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek<br>
Pytasz co się dzieje na polskch drogach , otóż znacznie wzrosła liczba pojazdów, mandaty tracą na wartości natomiast widocznie SPADŁA liczna wypadków śmiertelnych na 1000 pojazdów. Piszesz jak funkcjonariusz lub masochista, domagając się wzrostu mandatów. Masochista wymaga leczenia , a funkcjonarousz mandat sobie "załatwi", co by tłumaczyło twoją troskę o zbyt niskie mandaty. Ten co zabił 6 osób był nachlany , naćpany, nie założył okularów , miał zakaz sądowy (ups!) - i co, sądzisz, że perspektywa wyższego mandatu takiego powstrzyma !? <br><hr>addari
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 11:21

Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Pytasz co się dzieje na polskch drogach , otóż znacznie wzrosła liczba pojazdów, mandaty tracą na wartości natomiast widocznie SPADŁA liczna wypadków śmiertelnych na 1000 pojazdów. Piszesz jak funkcjonariusz lub masochista, domagając się wzrostu mandatów. Masochista wymaga leczenia , a funkcjonarousz mandat sobie "załatwi", co by tłumaczyło twoją troskę o zbyt niskie mandaty. Ten co zabił 6 osób był nachlany , naćpany, nie założył okularów , miał zakaz sądowy (ups!) - i co, sądzisz, że perspektywa wyższego mandatu takiego powstrzyma !? <br><hr>addari<br>
Jego pewnie by nie powstrzymała, natomiast takich którzy pędzą 120 km/h przez wsie pewnie tak. To takie osoby zapewne wymagają leczenia, a już na pewno edukacji. Nie wiem co miałbym sobie załatwić ale żeby rozwiać Twoje wątpliwości nie jestem ani masochistą, ani funkcjonariuszem (czyim lub czego?) Jestem natomiast w tej nielicznej grupie Polaków, którzy uważają, że ktoś po to ustalił przepisy (wszelkie) żeby ich przestrzegać. I to bez względu na ich subiektywną ocenę. Poza tym wystarczy pomyśleć. Ile czasu jesteś w stanie zaoszczędzić pędząc od świateł do świateł. Może raz albo dwa uda Ci się przeskoczyć na zielonym. "Zaoszczędzisz" może pięć minut. Ile możesz stracić? Wszystko. Co do wysokości mandatów nie ma co filozofować, wystarczy popatrzeć na przykład Czech lub Słowacji, że nie wspomnę o rzeczonych państwach Skandynawii. Liczna wypadków w Polsce owszem spadła, na co wpływ mają m.in. lepszy stan dróg i minimalna poprawa mentalności naszych kierowców (edukacja przede wszystkim). Tak, czy siak jesteśmy pod tym względem w ogonie Europy. Dlaczego w Europie, może poza Włochami jeździ się tak bezstresowo i przyjemnie? Dlaczego nikt nie siada ci na zderzak i wywiera na ciebie ciągłej presji? Dlaczego kiedy jest ograniczenie, to kierowcy zwalniają, nie dyskutując, czy jest ono w tym miejscu potrzebne, czy nie? Dlaczego w Polsce jadąc przepisowo jesteś traktowany jak intruz na drodze? Czy Ci którzy mrugają światłami, podjeżdżają i wywierają presję myślą, że naciśnięcie pedału gazu to taka filozofia? Czy w Polsce będzie kiedyś normalnie? Mimo wszystko mam nadzieję, że tak<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 11:23

Komentatorzy napisał(a):Nie jestesmy w Norwegii tylko w Polsce panie autor !<br><hr>ReX<br>
Szalenie to odkrywcze.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/9/2014, 17:14

Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Pytasz co się dzieje na polskch drogach , otóż znacznie wzrosła liczba pojazdów, mandaty tracą na wartości natomiast widocznie SPADŁA liczna wypadków śmiertelnych na 1000 pojazdów. Piszesz jak funkcjonariusz lub masochista, domagając się wzrostu mandatów. Masochista wymaga leczenia , a funkcjonarousz mandat sobie "załatwi", co by tłumaczyło twoją troskę o zbyt niskie mandaty. Ten co zabił 6 osób był nachlany , naćpany, nie założył okularów , miał zakaz sądowy (ups!) - i co, sądzisz, że perspektywa wyższego mandatu takiego powstrzyma !? <br><hr>addari<br>
Komentatorzy napisał(a):Jego pewnie by nie powstrzymała, natomiast takich którzy pędzą 120 km/h przez wsie pewnie tak. To takie osoby zapewne wymagają leczenia, a już na pewno edukacji. Nie wiem co miałbym sobie załatwić ale żeby rozwiać Twoje wątpliwości nie jestem ani masochistą, ani funkcjonariuszem (czyim lub czego?) Jestem natomiast w tej nielicznej grupie Polaków, którzy uważają, że ktoś po to ustalił przepisy (wszelkie) żeby ich przestrzegać. I to bez względu na ich subiektywną ocenę. Poza tym wystarczy pomyśleć. Ile czasu jesteś w stanie zaoszczędzić pędząc od świateł do świateł. Może raz albo dwa uda Ci się przeskoczyć na zielonym. "Zaoszczędzisz" może pięć minut. Ile możesz stracić? Wszystko. Co do wysokości mandatów nie ma co filozofować, wystarczy popatrzeć na przykład Czech lub Słowacji, że nie wspomnę o rzeczonych państwach Skandynawii. Liczna wypadków w Polsce owszem spadła, na co wpływ mają m.in. lepszy stan dróg i minimalna poprawa mentalności naszych kierowców (edukacja przede wszystkim). Tak, czy siak jesteśmy pod tym względem w ogonie Europy. Dlaczego w Europie, może poza Włochami jeździ się tak bezstresowo i przyjemnie? Dlaczego nikt nie siada ci na zderzak i wywiera na ciebie ciągłej presji? Dlaczego kiedy jest ograniczenie, to kierowcy zwalniają, nie dyskutując, czy jest ono w tym miejscu potrzebne, czy nie? Dlaczego w Polsce jadąc przepisowo jesteś traktowany jak intruz na drodze? Czy Ci którzy mrugają światłami, podjeżdżają i wywierają presję myślą, że naciśnięcie pedału gazu to taka filozofia? Czy w Polsce będzie kiedyś normalnie? Mimo wszystko mam nadzieję, że tak<br><hr>Gnypek<br>
Wyskakuję niekiedy z Warszawy pokręcić się motocyklem po Litwie. Tam mandaty są wyższe, a i prawko zatrzymują na 6-mies po przekroczeniu o 50km/h. Za granicą stosuję zasadę : jestem gościem , nie przyjechałem na "występy gościnne" , czyli zachowuję się przyzwoicie jak gość w cudzym domu, ale nie ze względu na mandaty. Otóż ZAWSZE, ale to ZAWSZE trafiają się rozliczni Litwini , którzy pomimo dotkliwych kar znacznie przekraczają prędkość - czyli jest jak w Polsce , pomimo wyższych kar przy zbliżonym poziomie zarobków. Ja jeżdżę spokojnie samochodami lecz bardzo szybko na motocyklach - czy mandat będzie 500zł czy 5000zł to się nie zmieni, gdyż do optymalizacji skutków niespodziewanych wydatków mam księgowych :)<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2014, 08:38

Komentatorzy napisał(a):Smieszne narzekanie - nie zarabia tyle ile piłkarze ale z samych kontraktow reklamowych wystarczy mu odrobinke uszczknąć żeby dojechać te 120 km dziennie taryfą. Pieprzeniee dla mediów.<br><hr>txa<br>
Zdziwiłbyś się. Skoczkowie zarabiają niewiele. A jak na warunki Norweskie to wogole są śmieszne kwoty. Poza tym on juz nie jest w czołówce.
Szkoda chłopaka.<br><hr>hans
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/9/2014, 09:49

Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Pytasz co się dzieje na polskch drogach , otóż znacznie wzrosła liczba pojazdów, mandaty tracą na wartości natomiast widocznie SPADŁA liczna wypadków śmiertelnych na 1000 pojazdów. Piszesz jak funkcjonariusz lub masochista, domagając się wzrostu mandatów. Masochista wymaga leczenia , a funkcjonarousz mandat sobie "załatwi", co by tłumaczyło twoją troskę o zbyt niskie mandaty. Ten co zabił 6 osób był nachlany , naćpany, nie założył okularów , miał zakaz sądowy (ups!) - i co, sądzisz, że perspektywa wyższego mandatu takiego powstrzyma !? <br><hr>addari<br>
Komentatorzy napisał(a):Jego pewnie by nie powstrzymała, natomiast takich którzy pędzą 120 km/h przez wsie pewnie tak. To takie osoby zapewne wymagają leczenia, a już na pewno edukacji. Nie wiem co miałbym sobie załatwić ale żeby rozwiać Twoje wątpliwości nie jestem ani masochistą, ani funkcjonariuszem (czyim lub czego?) Jestem natomiast w tej nielicznej grupie Polaków, którzy uważają, że ktoś po to ustalił przepisy (wszelkie) żeby ich przestrzegać. I to bez względu na ich subiektywną ocenę. Poza tym wystarczy pomyśleć. Ile czasu jesteś w stanie zaoszczędzić pędząc od świateł do świateł. Może raz albo dwa uda Ci się przeskoczyć na zielonym. "Zaoszczędzisz" może pięć minut. Ile możesz stracić? Wszystko. Co do wysokości mandatów nie ma co filozofować, wystarczy popatrzeć na przykład Czech lub Słowacji, że nie wspomnę o rzeczonych państwach Skandynawii. Liczna wypadków w Polsce owszem spadła, na co wpływ mają m.in. lepszy stan dróg i minimalna poprawa mentalności naszych kierowców (edukacja przede wszystkim). Tak, czy siak jesteśmy pod tym względem w ogonie Europy. Dlaczego w Europie, może poza Włochami jeździ się tak bezstresowo i przyjemnie? Dlaczego nikt nie siada ci na zderzak i wywiera na ciebie ciągłej presji? Dlaczego kiedy jest ograniczenie, to kierowcy zwalniają, nie dyskutując, czy jest ono w tym miejscu potrzebne, czy nie? Dlaczego w Polsce jadąc przepisowo jesteś traktowany jak intruz na drodze? Czy Ci którzy mrugają światłami, podjeżdżają i wywierają presję myślą, że naciśnięcie pedału gazu to taka filozofia? Czy w Polsce będzie kiedyś normalnie? Mimo wszystko mam nadzieję, że tak<br><hr>Gnypek<br>
Komentatorzy napisał(a):Wyskakuję niekiedy z Warszawy pokręcić się motocyklem po Litwie. Tam mandaty są wyższe, a i prawko zatrzymują na 6-mies po przekroczeniu o 50km/h. Za granicą stosuję zasadę : jestem gościem , nie przyjechałem na "występy gościnne" , czyli zachowuję się przyzwoicie jak gość w cudzym domu, ale nie ze względu na mandaty. Otóż ZAWSZE, ale to ZAWSZE trafiają się rozliczni Litwini , którzy pomimo dotkliwych kar znacznie przekraczają prędkość - czyli jest jak w Polsce , pomimo wyższych kar przy zbliżonym poziomie zarobków. Ja jeżdżę spokojnie samochodami lecz bardzo szybko na motocyklach - czy mandat będzie 500zł czy 5000zł to się nie zmieni, gdyż do optymalizacji skutków niespodziewanych wydatków mam księgowych :)<br><hr>rami<br>
Twoja życie, Twoja decyzja. Obyś tylko nie zrobił krzywdy osobie trzeciej.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2014, 15:09

Lepszy numer ostatnio przeczytałem. Facet wypił parę piw w aucie i postanowił je odespać ale zaparkował przy wjeździe do garażu innego gościa, chyba policjanta. Przyjechała policja z prośbą by przestawił o 2metry auto, ten się tłumaczył że nie bo wypił piwo ale po naleganiu przestawił, i skubańcy po tych 2 metrach wzieli go na alkomat i prawko poszło strasznie. A sami go poprosili by auto przestawić. Masakra.<br><hr>Młody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/10/2014, 09:24

Komentatorzy napisał(a):Tak powinno być. Jeździliście kiedyś w Norwegii? Ja jeździłem i chciałbym, żeby kiedykolwiek tak wyglądał ruch drogowy w Polsce. Co do narzekania na wysokość polskich kar za wykroczenia drogowe. Są one śmiesznie niskie. Wystarczy zauważyć, że nie wzrosły od kilkunastu lat, a jakby na to nie spojrzeć nasze wynagrodzenia jednak wzrosły. To m.in. jest powód tego, co dzieje się na polskich drogach. Tego idiotycznego pośpiechu, chamstwa i cwaniactwa. A później jest tak, jak wczoraj w TV. Ja przepraszam, ja nie wiedziałem, ja nie chciałem ale jakoś tak wyszło, że zabiłem 6 osób. Ups!<br><hr>Gnypek<br>
Nie porównuj prędkości do zbyt dużej ilości alkoholu. Gdyby kierowcy samochodów jeździli z taką uwagą jak kierujący motocyklami, to nie byłoby wypadków. Prędkość nie ma tutaj nic do rzeczy. Skupienie to podstawa. No i brak chamstwa - tutaj przyznaję Ci rację. Pozdrawiam.<br><hr>bastek00
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr