Zobacz wÄ…tek - Romet kadet m-780 tylko wolne obroty
NAS Analytics TAG

Romet kadet m-780 tylko wolne obroty

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Romet kadet m-780 tylko wolne obroty

Postprzez PajÄ…k » 10/10/2005, 09:55

No to od początku w motorku jest nowy tłok i pierścienie zapłon ustawiony git :) spżęt śmigał jak głupi pięknie chodził płynnie wchodził na obroty i wogóle miód malina. Chodził tak aż do momęty gdy muj brat dorwał go w swoje mało delikatne łapska no i stało sie dotarł do domu po godzinie jadąc na 2 biegu na wolnych obrotach
No właśnie silnik niewchodzi na obroty i mało tego gaśnie przy prubie wprowadzenia na obroty wie ktoś co to może być ?
dodam tylko że kompresja zapłon świeca są dobre
dysze w gaźniku wyczyszczone a sam gaźnik prawdopodobnie pochodzi z jawy ale skoro chodził na nim ostatnie 10 lat więc to chyba nie wina samego typu gaźnika prosze o pomoc bo szkoda sprzęta taki łądny i bezstresowy gleby w lesie nic niekosztują ogólnie kozacki sprzęt do zabawy jeździ na nim nawet moja 12 letnia siostra a ona niebardzo rozumie jak sie jej mówi ze coś niedziała i już i ciągle mi nad głową jęczy błagam pomużcie
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław


Postprzez makus » 11/10/2005, 00:52

przestawiony zapłon od jarania lacza..
Avatar użytkownika
makus
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2/9/2005, 08:27
Lokalizacja: z ulicy


Postprzez PajÄ…k » 11/10/2005, 10:13

Skoro tak mówisz całkiem możliwe ale gumy to tym niepaliłem bo jakoś tylko 2 obroty robi malo mocy :) Sprawdze to i dam znać o efektach
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez PajÄ…k » 16/10/2005, 22:24

Sprzęt naprawiony usterka związana z zapłonem ale nie tak do końca dobra mówie scieło mi klina na magnecie lub jak kto woli kole zamachowym i zapłon co chwile był inny wiec moto niemoglo normalnie jeżdzic klin zalozony i smiga jak glupi nawet dziś cale 20 metrów na kole przejechałem
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê