Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Więcej motocykli na drogach = większe...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Więcej motocykli na drogach = większe...

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Więcej motocykli na drogach = większe..

Postprzez Åšcigacz » 17/9/2014, 23:44

Dyskusja na temat: Więcej motocykli na drogach = większe bezpieczeństwo
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Więcej motocykli na drogach = większe bezpieczeństwo
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/9/2014, 23:44

Zawsze mnie zastanawia czemu ludzie w Warszawie, stojąc codziennie po godzinie albo dłużej na Modlińskiej, na trasie Ursynów- Bemowo przez Dźwigową czy na każdej większej ulicy w godzinach szczytu, blokują swój mózg na taki wynalazek jak skuter, pomijam motocykl bo to trochę trudniej się jedzie, mniej komfortowo itd., ale fakt, że skuter za np. 3500zł zwraca się na paliwie w ciągu sezonu, dwóch, a czas się zwraca od razu, i zamiast jechać 1,5h to można przejechać tę drogę w 30 minut, nie jest wiedzą tajemną i większość osób to wie. To chyba dlatego że ludzie utożsamiają skutery z gimnazjalistami w dresiku ściągniętym na białej skarpecie nad kostką (chociaż wczoraj widziałem człowieka w, według mnie, bardzo drogim garniturze, na skuterze 125cc). Inna sprawa że kiedy motocykli byłoby dużo więcej to też byśmy stali w korkach, wystarczy że np. jeden duży chopper się nie zmieści między autami i cały sznurek stoi (swoją drogą to musi być strasznie frustrujące jak masz np. v-stara i stoisz w korku nawet nie próbując się przeciskać), poza tym przestrzeń przed autami na polposition też jest ograniczona, my nie mamy takich rozwiązań jak w Azji, gdzie w większości dużych miast są pasy tylko dla jednośladów<br><hr>szmi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35




Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê