Zobacz wątek - Polskie wybrzeże - Relacja na Żywo - 16.07 - 19.07 - Hot:)
NAS Analytics TAG

Polskie wybrzeże - Relacja na Żywo - 16.07 - 19.07 - Hot:)

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Polskie wybrzeże - Relacja na Żywo - 16.07 - 19.07 - Hot:)

Postprzez Hor_Trip » 15/9/2014, 15:30

Wstałem dzisiaj rano jak zwykle do roboty ,ale coś mnie ruszyło...Fuck taka ładna pogoda kur.. szkoda jej marnować. Komóra w rękę i sprawdzam prognozę długoterminową i banan na mordzie:):)

Telefon z pytaniem do szefa czy mogę brać urlop...odpowiedź...POZYTYWNA

Więc do rzeczy...

Z racji tego ,że w tym roku nie miałem urlopu a ogólnie lubię morską bryzę to postanowiłem zwiedzić całe wybrzeże. Ruszam z Wawy gnając prosto do Świnoujścia.
Następnie wybrzeżem lecę na Hel i w końcowej fazie wracam do Wawy. Nie rezerwuję noclegów, nie biorę sakw itp. Jak to się mówi Survival:)

Plan trasy:

Dzień I - Wtorek 16 Września - Start 2:00
Celem dnia jest dojechanie do Świnoujścia, znalezienie tam noclegu i pozwiedzanie okolic + jak pogoda pozwoli wylegiwanie się na plaży.

Dzień II - Środa 17 Września - Start 6:00
Przejazd wybrzeżem zahaczając o miejscowości Międzyzdroje, Dziwnów, Kołobrzeg, Unieście.
Finał trasy w Jarosławcu + nocleg

Dzień III - Czwartek 18 Września - Start 6:00

Dojazd do Słowińskiego Parku Narodowego + zwiedzanie
Koniecznie zahaczę o Dąbki w końcu jadę Golasem (Hornet) :P
Następnie dojazd na Hel + nocleg

Dzień IV - Piątek 19 Września - Start 6:00
Zwiedzanie Trójmiasta i powrót do Wawy (o ile mi szajba nie odbije i nie pojadę na Mazury:))

Tak więc terminarz napięty. pewnie spytacie się czemu o weekend nie zahaczyłem ,ale mam Wesele kumpla i muszę dojechać pod Kraków w sobotę do 16:D

Budżet jaki przewiduję trochę zawyżony to 1200 zł.

Jeśli ktoś na mojej trasie chce się trochę ze mną przelecieć (bądź zabrać - w sensie jechać nie BlaBlaHornet) zapraszam:)
Jeśli ktoś dysponuje noclegiem w okolicy trasy to z miłą chęcią przyjmę gościnę:):) i zamiast płacić komuś napić się browara z kimś.

Od jutra będę wrzucał tutaj moją relację z podróży..dzień po dniu aby pokazać jaką zajebistą maszyną jest motocykl i wolność jaką gwarantuje:)

Mapa:
Obrazek
Hor_Trip
Świeżak

Powrót do Turystyka motocyklowa