Zobacz wÄ…tek - Lakierowanie
NAS Analytics TAG

Lakierowanie

Wywalac wszystko jak leci

Lakierowanie

Postprzez daniel10011989 » 8/9/2014, 21:31

Siema.Piszę tu żeby pomóc osobom które mają mniej funduszy lub chcą zaoszczędzić na remonty swoich pojazdów,a patrząc na ceny z warsztatów to naprawdę ciężko w tych czasach oprócz sprawnego mechanicznie pojazdu mieć i z wyglądu coś ładnego :( Samochody,motocykle to moja pasja od 12 lat(mam 25)Było ładnie gdy w piwnicy stał komar,co jakiś czas się pojeździło ale później trzymając 3 motocykle w piwnicy(w tym jeden na korytarzu bo się nie mieścił)starego Taunusa pod blokiem którego kochani sąsiedzi złośliwie obijali,dzwonienie na policję itp Mając 18 lat postanowiłem wyprowadzić się na wieś i mieć święty spokój i robić to co lubię,nie słuchając,że śmierdzi benzyną,na podłodze jest olej itp :roll: Do zaoferowania Wam mam usługi lakiernicze motocykli i samochodów,zabytkowych i współczesnych które wykonuję razem z moim ojcem który jest lakiernikiem od 25 lat.Robię od podstaw czyli nie wchodzi w grę,że ktoś przywiezie np bak w podkładzie i mam go lakierować.Wtedy nie przyjmuję reklamacji bo jeżeli ktoś nie ma pojęcia i zrobił coś nie tak to później będzie,że to moja wina.Motocykli w kawałkach nie składam,jeżeli przywozisz w całości odbierasz w całości.Nie piaskuję,mogę zawieść do piaskowania ale na cenę usługi nie mam wpływu.Robię również blacharkę w zakresie ,wymiany progów,elementów,reperaturek itp oprócz naciągania na ramie i wstawiania ćwiartek.Klejenie plastików,polerowanie aluminium,konserwację podwozi i profili zamkniętych.Jeżeli masz coś do roboty to pisz,dzwoń a się dogadamy :wink:
Cena za lakierowanie Jawy Ts 350 w oryginalnych barwach(rama,zbiornik,błotnik,wszystko co w lakierze) to 600 zł.
tel 515 350 886 GG 42283537 (pisać na pewno odpiszę) PW
Działam w Woj.Lubelskim,okolice Kraśnika
daniel10011989
Świeżak
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2/12/2013, 18:58
Lokalizacja: Lublin


Postprzez kravec » 8/9/2014, 21:36

Kurna pisałem! Pierwszy temat od góry! yhh...

Dawaj tam raz dwa i nie strzelÄ™ Ci warna
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice




Powrót do Smietnik



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê