Zobacz wÄ…tek - Jaki najlepszy moto na egzamin kat A?
NAS Analytics TAG

Jaki najlepszy moto na egzamin kat A?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez andy7 » 24/9/2014, 20:26

Invi napisał(a):
Eee... gladius nie ma więcej mocy od CBF... ;) Zawieszenie gladiusa też na papierze szału nie robi, na pewno nie ustępuje CBF, raczej równorzędne są.


Invi

nie wiem jak wyglada to z tym zawieszeniu na papierze, bo w realu to gladius jest dobry aby po prostych posmigac, zawieszenie CBF wyprztedza go o lata swietlne, tak samo zreszta jak i cala reszta.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez Invi » 24/9/2014, 20:59

Nie no, tak. Tylko odnosiłem się do poprzedniego postu ;) Zwolennikiem papierowych porównań nie jestem.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez setup » 25/9/2014, 20:51

andy7 napisał(a):
Invi napisał(a):
Eee... gladius nie ma więcej mocy od CBF... ;) Zawieszenie gladiusa też na papierze szału nie robi, na pewno nie ustępuje CBF, raczej równorzędne są.


Invi

nie wiem jak wyglada to z tym zawieszeniu na papierze, bo w realu to gladius jest dobry aby po prostych posmigac, zawieszenie CBF wyprztedza go o lata swietlne, tak samo zreszta jak i cala reszta.

:wink:

to był tylko przykład. Ja nie porównywałem cbf i gladiusa.
Avatar użytkownika
setup
Świeżak
 
Posty: 225
Dołączył(a): 30/10/2012, 10:08
Lokalizacja: Ruda śląska

Postprzez Jarucyn » 25/9/2014, 20:53

Fugu napisał(a):I masz najlepszy dowod, ze nie ma to jak homeopatia i zabobony. Porownaj dane techniczne CBF'ki i Gladiusa ;)

Ja wiem, moto jest zajefajne, a to że 90% które na nim siedziało mówi to samo to czysty przypadek i internetowy hate :wink: Nikt nie mówi że ogólnie Gladius jest zły, on się po prostu do tego konkretnego zadania nie nadaje i tyle. Swoją drogą papier zniesie wszystko, dowód rejestracyjny tez papier, a to "zarejestrowane na A2", a to 125 co ma tylko 15 KM, napisać można wszystko, wyjdzie w praniu.
Avatar użytkownika
Jarucyn
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1/1/2014, 21:59

Postprzez Dking » 29/10/2014, 13:25

Zdałem prawko za 1 razem, w sumie jeździłem z 8h na Gladiusie bo kurs zrobiłem jeszcze przed zmianą przepisów (YBR 250). Nie jeździłem w tym czasie na moto a więc miałem ponad 2 lata przerwy i dodatkowo nie uważam siebie za jakiegoś specjalnie utalentowanego... Zresztą mój instruktor też nie ;D. Więc jak widać da się zdać i to bez większych problemów więc o co cho w tym Gladiusie bo nie bardzo rozumiem ? Kat A nie musi mieć każdy... Jeśli macie problem ze zdaniem na Gladiusie to serio... albo się przyłóżcie albo zmieńcie instruktora bo widać nie bardzo mu idzie nauka.

A to, że są motocykle na których łatwiej to zadanie zrobić to możliwe, że jest prawda - nie wiem nie jeździłem. Nie umniejsza to jednak faktom, że zrobienie tych zadań na Gladiusie to nie jest jakaś filozofia i uwierzcie mi, że obierając odpowiednią metodę (czyli mając dobrego instruktora który tą metodę przekaże) jest to bardzo proste... Widać to po moim przypadku oraz po innych kursantach tegoż instruktora (zdawalność u niego za pierwszym razem to 80%).
Dking
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9/7/2014, 10:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez lagiboy » 30/10/2014, 00:16

nożem też można wkręcać wkręty co nie oznacza, że jest tak samo dobry jak śrubokręt. łyżką też można przekroić schabowego ale nóż zdecydowanie lepiej to robi. piwo można otwierać zębami ale jakoś otwieraczem wygodniej.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na górê