Zobacz wątek - Suzuki sv650s, ocena ogloszenia oraz pytanka co do zakupu

Suzuki sv650s, ocena ogloszenia oraz pytanka co do zakupu

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Suzuki sv650s, ocena ogloszenia oraz pytanka co do zakupu

Postprzez Piotor » 7/9/2014, 13:33

Czołem!

Przymierzam się do zakupu esvałki w wersji s (model 1998-2002). Jako że swój aktualny motocykl (bandzior 600) kupiłem od znajomego, to ten zakup jest dla mnie pierwszą przygodą w brutalnym świecie zakupów prawie pełnoletnich maszyn.

Czy ktos byłby w stanie powiedzieć coś na temat tego ogłoszenia?
http://olx.pl/i2/oferta/suzuki-sv650-s- ... 8234c3bf81
Wiem że po zdjęciach nic nie mozna powiedziec, chodzi mi bardziej o podejscie do tego typu ogloszen- podejzanie tanich. Dobre maszynki z konca produkcji tego modelu (2002) kosztuja zwykle troche wiecej. Do tego dochodzi niski przebieg. Czy wedlog Was warto sie zaniteresowac ( moze niekoniecznie konkretnie tym ogloszeniem, ale ogole) ogloszeniami podejzanie fajnymi? Jakos nie chce mi sie wierzyc w ogloszenia "sprzedaje tanio, bo nie chce zarabiać na motocyklistach, ogólnie to LwG", albo "sprzedam pilnie bo dziecko w drodze".
Teraz i tak nie zdaze pewnie tego SVka obejzec bo wracam do Polski dopiero za tydzien, ale chce wiedziec co o tym sadzicie.

A, no i przede wszystkim " Cześć!". Pomimo że jest to mój pierwszy post na forum, to czytam Was od baardzo dawna i w mrowiu tematów znalazłem już niejedną odpowiedz na nurtujące pytania. Mam nadzieję ze z czasem i mi uda się komuś pomóc :)
Piotor
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.