Zobacz wątek - TOR samochodowo-motocyklowy BU Prosimy o wsparcie KRAKÓW
NAS Analytics TAG

TOR samochodowo-motocyklowy BU Prosimy o wsparcie KRAKÓW

O wszystkim
_________

TOR samochodowo-motocyklowy BU Prosimy o wsparcie KRAKÓW

Postprzez Sykopson » 4/9/2014, 11:20

UWAGA UWAGA!!!


W Krakowie mamy szansę dorobić się toru! Może nie toru na miarę F1 ale i to wystarczy w zupełności! Proszę wszystkich którzy czują się Krakusami z jakiegoś powodu o zerknięcie na sprawę i oddanie głosów do Budżetu Obywatelskiego na projekt toru. Głosowanie odbywać się będzie w specjalnych komisjach i przez internet w dniach 27.09-05.10. Trzeba oddać 5 głosów z wartościami 5,4,3,2,1pkt. 5 oczywiście należy przyznać dla toru, resztę na projekty które najmniej zagrażają naszemu najlepiej, chyba że ktoś znajdzie tam coś jeszcze dla siebie, wtedy trudno. Głosy na nasz drugi projekt "Bezpieczeństwo i Rywalizacja" też mile widziane! Proszę BARDZO o pomoc, to wspólna sprawa nas wszystkich, ludzi z benzyną we krwi! Z góry wam wszystkim dziękuję. Tor oczywiście nie tylko motocyklowy, ale i dla samochodów! Więcej szczegółów i informacji na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/1549523 ... er_invited

WSTĘPNA WIZUALIZACJA
Obrazek
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Sykopson » 5/9/2014, 13:02

Dorobiliśmy się strony internetowej, jeszcze będzie poprawiana.
Jeszcze raz prosimy o wsparcie. Z torami dla nas jest coraz gorzej na tą chwilę. Kielce zostały zamknięte dla motocyklistów, Lublin notuje swoje ostatnie miesiące życia a potem pochłonie go ziemia. Podciągnijmy nieco populację torów w Polsce!

http://www.budujemytor.pl/
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Czester » 9/9/2014, 08:43

W sumie to nie moje rewiry ale tak się składa, że mam w Krakowie dobrego kumpla. Osobiście całym sercem jestem za ale znając życie pewnie ch*j z tego wyjdzie. Wiem, że swoją wypowiedzią nie wspieram na duchu ale taki już jestem. Cóż, taki charakter - bezpośredni realista (nie pesymista).
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Krmtzzz » 9/9/2014, 13:54

Lublin od marca bedzie otwarty
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez Sykopson » 11/9/2014, 08:07

Walczymy! Mamy nadzieję że jednak się uda. Poza tym trzeba też pokazać że jest nas w Krakowie dużo i że potrzebujemy takiego obiektu. Zobaczymy co z tego wyjdzie, będziemy się starać jak się da.

Krmtzzz napisał(a):Lublin od marca bedzie otwarty


Ja słyszałem że DO marca :P
Bo w sumie teraz wcale nie jest zamknięty, tak mi się wydaje, bo jeszcze w tą niedzielę brałem udział w zawodach na nim :P
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)

Postprzez dam1en » 12/9/2014, 21:56

@senek: jak ktoś szuka to znajdzie. prawda jest taka, że na debili nie ma metody, ale normalni ludzie będą mieli gdzie pojeździć
dam1en
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 23/11/2012, 11:59
Lokalizacja: kraków



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 50 gości




na górê