Zobacz wÄ…tek - Ceny allegro
NAS Analytics TAG

Ceny allegro

O wszystkim
_________

Postprzez R1 » 12/8/2007, 21:17

no nie do końca...
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji


Postprzez siwy » 12/8/2007, 21:18

Okeeej...więc...taki jeden mały OffTop....R1, wspomniałem o tym ponieważ pamiętam jak - nie tylko zresztą chodzi o mnie - odradzałeś kupno 600 na pierwsze moto w zeszlym roku. Po ponad rocznej przerwie nie odwiedzania tej stronki, looknąłem Twoją wypowiedź i ot tak mi się przypomniało;))). Fakt, sorry, przez pomyłkę napisałem to samo na innym temacie więc sorry za ten cały niepotrzebny spam. Ychh...aha, niemam tez na imię Marcin.

Ps. W każdym razie serdecznie pzdr dla R1:D
Avatar użytkownika
siwy
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12/8/2007, 18:35
Lokalizacja: Warszawa/Bielany


Postprzez OUTLAW. » 12/8/2007, 21:26

R1 napisał(a):
OUTLAW. napisał(a):
R1 napisał(a):MULTI-AUTO Sp. z o.o. TOJEST KOMIS ! to muszą zarobić, nie ? a to że cena jest taka a nie inna, to nie koniecznie świadczy o fantacji sprzedawcy. Moto widać, jest zadbane, przebieg mały a stan techniczny to trzeba bliżej się przyglądnąć.

Wole dać więcej, niż kupować okazyjną "igłe"- to jest moje zdanie, co nie zmienia faktu że tej Hondy bym nie kupił :P


r1 nic do ciebie osobiscie nie mam ale jak masz pisac tego typu bzdury to odpusć sobie policz do 10, przemysl a później wyślij


Bzdurą to Ty jesteś, jak ktoś po taniości leci, to wiecznie bedzie na sprzet narzekał... nie mówie o tym akurat przypadku ! czytaj ze zrozumieniem i się nie ośmieszaj :twisted:

Pozdr

P.S Siwy, po co napijasz sobie posty, jedną wypowiedzią i na dodatek denną, bo sam nie wiesz co chcesz powiedzieć... wytłumacz to

i jeszcze jedno, Siwy masz na imiÄ™ Marcin ?


stary śmieszny jesteś, w kazdym temacie masz super odpowiedź bardzo pouczajacą i wiarygodną coś w rodzaju "za moich czasów" nie wiem mzoe tylko ja ciebie tak odbieram , ale dla mnie ejstes dzieckiem neo ktorego za bardzo fantazja ponosi i starasz sie udowodnić tutaj na forum ze cokolwiek wiesz, jak widze twoj avatr staram sie tego nei czytać ale w kazdym temacie jestes, dwa jestes przeciwieństwem evila i cichego bo ich wzkazówki milo sie czyta nie tak jak te twoje z du... wziete
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez R1 » 12/8/2007, 21:30

no napewno, moje wypowiedzi są inną od Twoich, bo w Twoich nic nie ma.... i to taka różnica... jak Ci nie pasuje, to nie czytaj- PROSTE

A jak już masz mi coś do powiedzenia, to napisz mi to na PM a nie OFFTOPA robisz...

Ello
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez OUTLAW. » 12/8/2007, 21:33

haha w moich nie ma bo nie piszę o rzeczach o których nie mam pojecia , mechanika etc.. a ty o wszystkim piszesz i robisz z siebie forumowego błazna (czyt. pajaca), to jest przykre co wypisujesz bo przychodzi żal i refleksja, wczesniej szpicer tak sie zachowywał ale wziął sobie to do serca i sie uspokoił widze ze mamy nowego znachora własciwie to szamana bo zna odpowiedź na każde pytanie moze powinienem zapytać ciebie kiedy nadejdzie koniec świata?
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez R1 » 12/8/2007, 21:42

mam troche więcej pojęcia o motoryzacji niż Ty... więc lepiej się nie wypowiadaj jak masz pieepszyć głupoty. A poza tym nie obrażaj mnie !

Pozdr.

P.S A Panowie moderatorzy śpią...

P.S Czytałeś komentarze na temat swojego POPKA :D :P
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez OUTLAW. » 12/8/2007, 21:44

pewnie je piszą tacy ludzie jak ty, dno i 2 metry mułu koniec dyskusji bo nie ma z kim dyskutować zaden autorytet z ciebie jestes bajkopisarzem


powracajac do tematu drugi patafian: http://moto.allegro.pl/item224075378_ka ... zolty.html
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez OUTLAW. » 12/8/2007, 23:01

za taką kase wolałbym juz to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M498233
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez pavkox » 13/8/2007, 09:56

OUTLAW. napisał(a):niezły debil http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M472081

no i pewny przebieg - prawie 5000 km :twisted: :lol: na piecio letnie moto ze stanow gdzie mozna okragly rok jezdzic :!:
na allegro sie wystawia wg cen gieldowych, do trasakcji w wiekszoci dochodzi poza aukcja, bo jest prowizja.,poza tym nikt nie kupuje sprzeta bez tagowania sie o nizsza cene:)Allegro jest wyznacznikiem, dzieki niemu ma sie rozeznanie w cenach i mozna cos poszukac z gazet :wink:
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê