Zobacz wÄ…tek - Motocykl A2 do 6tysi. naked
NAS Analytics TAG

Motocykl A2 do 6tysi. naked

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Motocykl A2 do 6tysi. naked

Postprzez Fluter » 28/8/2014, 18:57

Witam. Poszukuje jakiegoś motocykla co by przesadnie nie wyglądał i nie był jakimś demonem mocy, ale przydał by się zapas abym mógł w trasie spokojnie wyminąć,jakie kol wiek auta, co Wiejec pisać, proszę rubryczka:


- Jakie masz doświadczenie: Romet ws 50 około 7 tysi km, wsk 125 z 2 tysie, wsk 175 1 tysiąc, miedzy czasie jakaś 125, lub cross 250 ale to czasowo u kolegów
- Wiek, waga, wzrost,: 18lat , 68kg, 180cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla: Wiec tak motocykl będzie mi służył do jazdy do szkoły,około 20km, jak pójdę dalej to prawie 60km, służyłby tez na dłuższe wypady nad morze czy z kolegami w jakaś trasę, jeździł bym nim po drodze,przydał by się kufer jakiś na kask,książki itp.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?: W tym sezonie 50ccm przeleciałem już 3 tysie km, czyli bym chciał tyle w sezonie latać na nowej maszynie.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?Miałbym 6 tysięcy + kask i ciuchy mam niby kurtkę bmw z starszych typów wszędzie wzmacniana ale nie wiem jak z nia wyjdzie, w tym sensie ze nie jest tylko moja, jest również taty
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Nie chce wydawać jakiś kolosalnych sumek, rozumiem wymienić olej ,hamulce wszystkie płyny czy tez napęd ale żebym nie musiał spodziewać się od niego częstych awarii i nagłego wydatku pieniędzy. Ostatecznie bym miał z 1 tysiąc złotych.
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Oglądałem motocykle które nie są jakieś sportowo wyglądające, jakieś nakedy i tym podobne, na sportowe według mnie zawieszenie.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Na razie oglądałem Kawasaki GPZ 500 i Suzuki Gs 500
Fluter
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28/3/2014, 19:11
Lokalizacja: Sohaczew


Postprzez kello » 28/8/2014, 21:23

GS500: za 5k masz w pełni sprawny egzemplarz, za 6k to już igłę nie wymagającą żadnego wkładu. Części śmiesznie tanie, allegro jest nimi zawalone. Wejdź na polskie forum GSów, tam czasem trafi się dobry, pewny egzemplarz na sprzedaż.
GPZ bez blokowania się nie złapie na A2. Możesz też poszukać zblokowanej XJ600 -> 4 cylindry to wyższy koszt serwisu, ale łagodniejsza praca w porównaniu do GSa.
Jest jeszcze piękny Kawasaki Zephyr 550, ale bez blokowania też się nie łapie na A2.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê