Zobacz wÄ…tek - gs 500f
NAS Analytics TAG

gs 500f

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

gs 500f

Postprzez Maqs » 28/8/2014, 07:48

Cześć, powiedzcie mi czy coś mówią Wam te zdjęcia, ewentualnie czy był ktoś obejrzeć?

http://otomoto.pl/suzuki-gs-500-f-spraw ... 10850.html


i jeszcze jeden

http://otomoto.pl/suzuki-gs-gs-500f-200 ... 10088.html

z góry dzięki i pozdrawiam.
Maqs
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7/2/2014, 09:56
Lokalizacja: Starogard


Postprzez kello » 28/8/2014, 08:17

Pierwszy wygląda bardzo ładnie, nic nie można zarzucić, ale sprzedaje handlarz, motocykl ma rejestrację z Warszawy, więc przy oglądaniu trzeba być czujnym, bo na czymś musiał zarobić, a 6 tyś. to niska cena jak na ten rocznik i wersję F.

Drugi leżał na prawej stronie, ale każdy GS kiedyś leżał. Ten natomiast nie ma dekla z lewej strony i przerysowany wydech. Do tego Francuz: spora szansa, że był sprowadzony po jakiejś przygodzie, na to trzeba zwrócić uwage. Do tego dochodzą koszty rejestracji: cena jest za duża, powinna być niższa o 500-1000zł.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25


Postprzez Maqs » 28/8/2014, 09:44

Pierwszy oglądałem, chciałem się upewnić co o nim sądzicie. Sprawa wygląda tak, że był wystawiony przez tego samego Pana za 4999,0 zł, jednakże jak stwierdził po milionie telefonów z pytaniem czemu tak tanio podniósł cenę o 1 tys zł. Ponadto leżał na lewej stronie ponieważ ma pęknięte owiewki i co zastanawia przetarty lewy ogranicznik górnej półki (chyba tak to określił kumpel, z którym byłem). Kumpel stwierdził jeszcze, że lekko go ściąga w prawo. Sprzedawca zarzekał się, że to nie prawda, wsiadł na motocykl i przejechał się po nierównych betonowych płytach puszczając kierownicę, co miało potwierdzić jego opinię. Z tego co słyszałem to skrzywienia ramy bada się rozpędzając motocykl do dużych prędkości na równym asfalcie i puszczeniu kierownicy, ale może się nie znam.
Maqs
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7/2/2014, 09:56
Lokalizacja: Starogard

Postprzez kello » 28/8/2014, 10:00

Jeśli ta boczna owiewka jest pęknięta, to uderzenie mogło być większe, bo w GSie owiewki te są dość grube i wytrzymałe. Niemniej jeśli jeździ prosto i nie ma innych wad to można brać. Ale jak ściąga, to ja bym odpuścił. Sprawdź, może kierownica jest lekko krzywa.
kello
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 26/6/2013, 14:25



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê
cron