Zobacz wÄ…tek - klasa 125cc wyscigi moto gp tor poznan
NAS Analytics TAG

klasa 125cc wyscigi moto gp tor poznan

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Postprzez gryzli » 14/8/2006, 07:02

CZesc .
Widze młoda krew, fajnie pamietam ten czas jak byłem napalony jak Ty i tez szukałem punktu zaczepienia ale trudniej było niz teraz , mineło 10 lat od tego czasu ale marzen nie rzuciłem i w tym roku sie udało choc ku..sko załuje straconego czasu bo jak sie okazuje powinienem zaczac wtedy... dlatego z checia Ci pomoge jak dam rady moze masz talent który trzeba tylko wypuscic na tor:)
W Czechch jest dosc mocna klasa 125 gp i tam powinienes myslec o startach jesli chcesz szybko zaczac sie uczyc z najlepszymi jednak wiec ze porywasz sie na powazny sprzet jesli chodzi o wymagania jakie on stawia i finansowe (zakładamy ze cie stac na to) i techniczne bowiem jak jechałem trening w Brnie z tymi chłopakami choc na innym moto niz oni winkle brali na okragło tam gdzie my (Hyosungi) musielismy jechac od kraweznika do kraweznika np "shwantza" to jest lewy zakret po prawym z góry zobacz tu http://www.automotodrombrno.cz/?hs=sho& ... 2=166&ln=1
jest tam jednak i klasa super 125 motorki sa bardziej cywilizowane mniej podatne na usterki bo mniej wysilone i to by była dla Ciebie mysle najlepsza alternatywa, ewentualnie czekac na klase markowa w Polsce moze aprili wyjdzie wreszcie w przyszłym roku a mze cagiva juz sie właczy ale to dopiero zakulisowe plotki.
inna sprawa to spróbuje jednak moze pozyczyc od kogos motor i przejechac sie po torze na wolnym treningu jaka to jazda albo na impreze grandysa sie przejedzw poznaniu www.grandysduo.pl i osobiscie grandysa zapytaj co i jak. Dokładnie to samo nastawienie maiłem na wiosne tego roku "ja mistrz ja im pokaze, po czym na czasowkach nie wiedziałem gdzie sie podziac na torze zeby mnie nie rozjechali, dopiero gdy Paweł Szkopek pokazał mi własciwy tor jazdy na który sam pewnie bym wpadł dopiero na ostatniej eliminacji zaczałem walczyc z czasem wczesniej zachodzięłm do głowy jak oni to robia przeciez to nie mozliwe wejsc tak i z taka pyta w ten winkiel...tor to duzo nauki jesli ucza cie najlepsi mozesz zaoszczedzic kupe czasu , to tez wez pod uwage.
pozdrawiak i zycze powodzenia, zas co do startow za granica niech cie to nie przeraza zwłaszcza w Czechach nawet i bez angielskiego dasz rade a jak siue bedziesz duzo usmiechał zawsze zyczliwego spotkasz ktory cCi droge wskaze
gryzli
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 12/6/2006, 20:59


Poprzednia strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê