Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Motocyklistka zaatakowana przez...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Motocyklistka zaatakowana przez...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 09:34

zdarza się również, że motocyklista jadący za samochodem lewym pasem na jezdni dwupasmowej, wymija auto z prawej żeby za chwilę zajechać mu drogę, zmuszając w ten sposób kierowcę auta do gwałtownego hamowania po to tylko żeby motocyklisty zwyczajnie nie rozjechać... pytam więc, po co i dlaczego niektórzy na motorach stwarzają świadomie zagrożenie w ruchu drogowym, czy zbyt szybkie maszyny na których się przemieszczają to zbyt mało wrażeń, żeby się poczuć królami szos...nie przez wypadek, ale oby koleś, który to zrobił nigdy już nie wsiadł na swoją maszynę..Policja też rozkłada ręce. <br><hr>Mada
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 10:12

Komentatorzy napisał(a):zdarza się również, że motocyklista jadący za samochodem lewym pasem na jezdni dwupasmowej, wymija auto z prawej żeby za chwilę zajechać mu drogę, zmuszając w ten sposób kierowcę auta do gwałtownego hamowania po to tylko żeby motocyklisty zwyczajnie nie rozjechać... pytam więc, po co i dlaczego niektórzy na motorach stwarzają świadomie zagrożenie w ruchu drogowym, czy zbyt szybkie maszyny na których się przemieszczają to zbyt mało wrażeń, żeby się poczuć królami szos...nie przez wypadek, ale oby koleś, który to zrobił nigdy już nie wsiadł na swoją maszynę..Policja też rozkłada ręce. <br><hr>Mada<br>
Polecam sięgnąć po Kodeks Ruchu Drogowego i douczyć się pojęć jakich używasz w swej wypowiedzi. Wymijanie nie ma nic wspólnego z wyprzedzaniem, o którym mowa w komentarzu. Takich właśnie niedouczonych kierowców mamy w naszym kraju, a potem oczekujemy od siebie nie wiadomo jakich cudów. Pozdrawiam wszystkich myślących na drodze ;).<br><hr>BaQ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 10:13

No cóż, kierowcy samochodów, które dawno powinny być zutylizowane tak mają. Chłop się musiał dowartościować i tyle. Oby jak najmniej takich baranów na drogach.<br><hr>Adrian Bysiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 10:42

Komentatorzy napisał(a):No cóż, kierowcy samochodów, które dawno powinny być zutylizowane tak mają. Chłop się musiał dowartościować i tyle. Oby jak najmniej takich baranów na drogach.<br><hr>Adrian Bysiak<br>
Za to Twój mózg powinien przejść recycling, a potem zostać wysłany do jakiegoś afrykańskiego kraju, żeby zjedli go murzyni z plemienia kanibali. Co ma marka pojazdu do agresora? <br><hr>ataman
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 10:55

Komentatorzy napisał(a):Mogłaś mu zasadzić z kasku ,albo kopniaka w brzuch lub klejnoty ... osrał by się ze szczęścia... Ja tyle cierpliwości ,co Ty nie mam ... Kiedyś goniłem autem autobus , też na mnie trąbił - jechałem z dziećmi ... wysadziłem dzieci i kobietę i gazu za chu..em. Jak na czerwonym podjechałem do niego i wysiadłem to się pozamykał w środku ,a pasażerów do obrony nie miał.. Nawet się nie spojrzał ..W Poznaniu albo masz chol..ną cieprliwość ,albo pełen bak żeby też mu uprzykrzyć życie. Na codzień są takie sytuacje...<br><hr>Oskar<br>
Tak się czasem zastanawiam - skąd tyle żółci w narodzie? Goniłeś autobus bo Cię strąbił? Nie masz nic ciekawszego do roboty?<br><hr>szatan667
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 11:07

Komentatorzy napisał(a):To po co wjeżdżałaś przed auta i się później wlekłaś. Mnie też denerwują kolesie co między autami się przepychają i później się wleką. Powinnaś jeszcze dostać mandat - jesteś uczestnikiem ruchu - stań w kolejce na światłach - tyle<br><hr>uzy<br>
Komentatorzy napisał(a):Czy napisałem że przepychałem się czy dojeżdżałem do ronda w małym korku ? Czytaj ze zrozumieniem.<br><hr>Jack1982<br>
Komentatorzy napisał(a):W artykule jest o światłach - sam czytaj ze zrozumieniem<br><hr>uzy<br>
Komentatorzy napisał(a):"Motocyklistka zaatakowana przez kierowcę samochodu" tak nazywa się artykuł i podobna sytuacja nie musi być na światłach!
Słownik i jedziesz z koksem! Pozdro dla kumatych <br><hr>JackSTG<br>
czytasz tylko nagłówki artykułów? <br><hr>antygimbo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 12:35

Lusterko w samochodzie można łatwo urwać uderzając z góry w dół dolną częścią pieści.
Zrobi to nawet dziewczyna. Potem szybka ucieczka w takie miejsce, żeby samochód nie mógł tam wjechać i tyle.

Zdecydowanie polecam demolowanie samochodów - to w przeciwieństwie do pisania na scigacz.pl czy na policję przynosi bardzo dobre efekty.<br><hr>fastviper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 12:38

Komentatorzy napisał(a):Nie, nie można zachowywać się tak samo jak ten kierowca. Przecież apelujemy o rozsądek i spokój na drodze. Rozwiązaniem nie jest agresja ale walka z nią. Należy podejść do tego psychologicznie i piętnować takie osoby nagraniami, komunikatami, aż doprowadzi to do ich ukarania. GoPro lub coś podobnego i mocne nerwy.<br><hr>Vespa<br>
Montaż GoPro spowoduje tylko że będą większe straty jak taki frustrat przewróci ci motocykl i zacznie go kopać.
Albo walisz w lusterko/w ryj albo stajesz do walki (bejzbol, nóż).

Rozsądek i spokój na drodze możesz zalecać w szkole albo na szkoleniach, tu nie chrzanimy głupot tylko uczymy się realnej i skutecznej reakcji. Zatrzymywanie się i pozostawanie w siodle gdy idzie na ciebie przeciwnik to droga do stat finansowych i kontuzji. Takie sprawy w sądzie są umarzane.<br><hr>fastviper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 12:41

Komentatorzy napisał(a):Co zrobić? A miałaś kask? Chyba miałaś. To z główki debila! Obrona własna i tyle, żadnej dyskusji - przecież wysiadł z auta, zbliżał się a to znaczy, że atakował. <br><hr>Olo<br>
Gdybyś walnął komuś z główki w kasku kiedyś to byś wiedział, że w ten sposób możesz jedynie sam się nadziać na dzidę. Łatwo się zasłonić przed dużym kaskiem a tobie głowa leci w bok. Tracisz orientację i zarabiasz w papę - bo kask przenosi ciosy bardzo dobrze. Wiedziałbyś gdybyś próbował. Nie doradzaj techniki której sam nie wypróbujesz!
Kask trzeba zdjąć do walki i ew. użyć go jako narzędzia.<br><hr>fastviper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 12:43

Komentatorzy napisał(a):facet powinien dac burakowi w ryj i tyle. z laseczka na motorku jest gorzej ale dobra rada, gazem burakowi po oczach i unieszkodliwiony na dobrych pare godzin. bez podejmowania zadnej dyskusji. on gada ty strzelasz i odjeżdżasz... jakie to proste<br><hr>cbr 600<br>
Najlepiej uciekać od takich ludzi, ale kobieta rzeczywiście powinna mieć przy sobie do obrony gaz. A nie iphona.<br><hr>fastviper
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 13:02

ja mam 14 lat i śmigam skuterem, ludzie są bardzo niemili a zwłaszcza jak wracamy z kumplami w korku z nad morza, zajeżdżają droge, pokazują pięści, środkowe palce i wyzywają ale również są ludzie którzy ułatwiają przejazd i zjeżdżają :) jeden typ też zajechał nam droge i się sadził bo " pierdzik go wyprzedził w drodze na plaże "<br><hr>szybki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 13:26

Komentatorzy napisał(a):zdarza się również, że motocyklista jadący za samochodem lewym pasem na jezdni dwupasmowej, wymija auto z prawej żeby za chwilę zajechać mu drogę, zmuszając w ten sposób kierowcę auta do gwałtownego hamowania po to tylko żeby motocyklisty zwyczajnie nie rozjechać... pytam więc, po co i dlaczego niektórzy na motorach stwarzają świadomie zagrożenie w ruchu drogowym, czy zbyt szybkie maszyny na których się przemieszczają to zbyt mało wrażeń, żeby się poczuć królami szos...nie przez wypadek, ale oby koleś, który to zrobił nigdy już nie wsiadł na swoją maszynę..Policja też rozkłada ręce. <br><hr>Mada<br>
A co ma zrobić rowerzysta który spotyka na drodze debila w wanie który go wyprzedza tylko po to żeby za chwilę skręcić w prawo?
Motocykl ma niezłe hamulce, a motocyklista jakieś ciuchy i kask, ale dla rowerzysty hamowanie może się skończyć na boku wana i zarobieniem paru siniaków. A jak takiemu bucowi za kółkiem krzyknąć że jest głupim zł...em to się tylko roześmieje i środkowy palec pokaże.<br><hr>wheeler
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 14:27

goscu jak ja bym mial takom sytulacje a mi one zdarzajom sie czensto za ostra jazda to bym zesiadł i jak szybko on wysiad z tego auta to tak szybko znalazł sie na ziemi pozdroo ;D ;D ;D<br><hr>Chudy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 14:53

Bo walka z piratami to dobry biznes zakrywając poprawą bezpieczeństwa.<br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 16:54

Komentatorzy napisał(a):Co zrobić? A miałaś kask? Chyba miałaś. To z główki debila! Obrona własna i tyle, żadnej dyskusji - przecież wysiadł z auta, zbliżał się a to znaczy, że atakował. <br><hr>Olo<br>
Komentatorzy napisał(a):Gdybyś walnął komuś z główki w kasku kiedyś to byś wiedział, że w ten sposób możesz jedynie sam się nadziać na dzidę. Łatwo się zasłonić przed dużym kaskiem a tobie głowa leci w bok. Tracisz orientację i zarabiasz w papę - bo kask przenosi ciosy bardzo dobrze. Wiedziałbyś gdybyś próbował. Nie doradzaj techniki której sam nie wypróbujesz!
Kask trzeba zdjąć do walki i ew. użyć go jako narzędzia.<br><hr>fastviper<br>
Tak jest jak piszesz, kask w tej sytuacji zdejmujemy :)<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 17:01

I znowu wychodzi brak znajomości przepisów przez kierujących samochodami. Pan jest zwykłym frustratem i tyle, dobrze że dziewczynie nic nie zrobił. Może by tak gościa upolować baracia motonici ? ;)<br><hr>Asp
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 17:06

Komentatorzy napisał(a):ja mam 14 lat i śmigam skuterem, ludzie są bardzo niemili a zwłaszcza jak wracamy z kumplami w korku z nad morza, zajeżdżają droge, pokazują pięści, środkowe palce i wyzywają ale również są ludzie którzy ułatwiają przejazd i zjeżdżają :) jeden typ też zajechał nam droge i się sadził bo " pierdzik go wyprzedził w drodze na plaże "<br><hr>szybki<br>
To przykre, ale u buraków tak przejawia się frustracja. Pociesz się tym , że 14 lat to stan przejściowy i " za chwilę" przesiądziesz się na duże moto lub/i do samochodu , a wtedy to stado spuści z tonu .<br><hr>rami
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 17:10

Komentatorzy napisał(a):No cóż, kierowcy samochodów, które dawno powinny być zutylizowane tak mają. Chłop się musiał dowartościować i tyle. Oby jak najmniej takich baranów na drogach.<br><hr>Adrian Bysiak<br>
Komentatorzy napisał(a):Za to Twój mózg powinien przejść recycling, a potem zostać wysłany do jakiegoś afrykańskiego kraju, żeby zjedli go murzyni z plemienia kanibali. Co ma marka pojazdu do agresora? <br><hr>ataman<br>
Cóż, z tego co widać to twojemu przydałaby się utylizacja bo nie ogarnął do tej pory umiejętności czytania ze zrozumieniem, gdyż w powyższym komentarzu nie ma słowa wzmianki o marce pojazdu..<br><hr>Sancez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 17:18

Niestety, ale jeśli chodzi o skutery, to tak już jest. Nie każdy 14-stolatek na pierdzikółce jeździ grzecznie i z kulturą omija samochody przy skrzyżowaniach... kilka razy się naciąłem na 'gang' pił motorowych na kółkach jadących całą szerokością drogi. Średnia wieku 12-17 lat z czego co drugi łysy z JP na bluzie. Innym razem kolejny 'gang' który mało auta mi nie zrysowali z obu stron, bo pomimo wąskiego odstępu między autami za wszelką cenę chcieli się dostać przedemnie, nie patrząc na to, że zaraz uszkodzą samochód wart tyle co przeciętna pierdziawka. Do tego hałasy nocne porównywalne z odgłosami wyrębu lasów, zajeżdżanie drogi przez wiejskich ( nie obrażając mieszkańców wsi) buraków zajeżdżających drogę samochodom, liczne popisy na granicy głupoty i bezpieczeństwa. Pamiętajcie, to nie motocykl, tylko skuter służący do przejazdu z punktu A do B, one nie jeżdżą szybciej niż auta... brak wyobraźni większości prowadzi do takiego a nie innego stereotypu o skuterowcach<br><hr>majkel-majk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/8/2014, 18:30

Komentatorzy napisał(a):Lusterko w samochodzie można łatwo urwać uderzając z góry w dół dolną częścią pieści.
Zrobi to nawet dziewczyna. Potem szybka ucieczka w takie miejsce, żeby samochód nie mógł tam wjechać i tyle.

Zdecydowanie polecam demolowanie samochodów - to w przeciwieństwie do pisania na scigacz.pl czy na policję przynosi bardzo dobre efekty.<br><hr>fastviper<br>
A jak w pierdzikólkach zniszczyć owiewkę lub urwać lusterko albo też rozbić lampy. Może tak wypróbować na twoim gracie?<br><hr>graffi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr