Zobacz wÄ…tek - ubezpieczenie pzu motocykla a znizki na samochod
NAS Analytics TAG

ubezpieczenie pzu motocykla a znizki na samochod

Przepisy, prawo
_________

ubezpieczenie pzu motocykla a znizki na samochod

Postprzez hondacr1989 » 11/8/2014, 11:26

Czesc od 3 lat place ubezpieczenie za motocykl enduro o pojemnosci 125 ,dopiero za rok bede mial wieksze znizki bo ukoncze 26lat , narazie nie posiadam samochodu ale zastanawiam sie czy znizki przejda mi na samochod ktory chcialbym zakupic w przyszlosci,dawniej wiem ze to dzialalo ze znizki przechodzily z motocykla na auto, potem juz sie to zmienilo , slyszalem tez ze w pzu jak ktos posiada motocykl z pojemnoscia powyzej 125 to przechodza , czy sa ubezpiecZalnie gdzie przechodza znizki niezaleznie od pojemnosci motocykkla? Czy sa jakies tansze ubezpieczenia niz pzu dla kierowcow motocykli obecnie mam do zaplaty 217zl (znizka 20procent za bezszkodowosc 5p za kontynuacje i zwyzka 20procent za wiek) czy jak juz przyszly mi dokumenty do zaplaty oc to musze zaplacic czy moge wyszukac np tanszej ubezpieczalni zmienic na nia i zaplacic mniej? Moze ktos mi doradzi w tej kwesti ? Z gory dziekuje za odpowiedzi na moje pytania
hondacr1989
Świeżak
 
Posty: 182
Dołączył(a): 30/10/2011, 21:43


Postprzez Jasiu123 » 13/8/2014, 20:43

Czy zniżka przejdzie na auto to zależy od ubezpieczalni.. jedni honorują inni nie.

Z doświadczenia wiem że ciężko będzie trafić tańsze oc niż w PZU jesli chodzi o motocykl a jeśli chcesz żeby zniżki przeszły na auto to idz do CUK-u i tam się dowiesz które ubezpieczalnie daja taka możliwość.
Jasiu123
Świeżak
 
Posty: 380
Dołączył(a): 27/8/2012, 22:28


Postprzez mati22252 » 16/8/2014, 14:18

W Warcie ostatnio Tata mój ubezpieczał i wyszło mu 30 zł taniej niż w pzu naliczyli więc i tam się możesz pytać.
Avatar użytkownika
mati22252
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 805
Dołączył(a): 12/4/2012, 17:04
Lokalizacja: Żagań/ Poznań



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê