Zobacz wÄ…tek - [Kupie] Honda Varadero 125 lub Honda CBR 125r
NAS Analytics TAG

[Kupie] Honda Varadero 125 lub Honda CBR 125r

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

[Kupie] Honda Varadero 125 lub Honda CBR 125r

Postprzez pawelekm » 6/8/2014, 20:59

Witam,

Kupie motocykl:
Honda Varadero 125
lub
Honda CBR 125R

Proszę o poważne oferty. Z tego co do tej pory widziałem to był to sprzęt strasznie zmęczony i nie zadbany (a w ogłoszeniu wszystko super). Proszę więc o rozsądne oferty, nie szukam miny na kołach. Zwłaszcza, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę z motocyklami (lepiej późno jak wcale - mam 33 lata) i nie chcę się zrazić.

Cena: max. 5500 zł - 5700 zł do negocjacji
Stan: litości - proszę uszanowac moj czas i nie proponować złomu (tuningi, przeróbki etc. odpadają).
Kraj rejestracji: Polska, ale w ostatecznosci może być juz do rejestracji
Odbiór: proszę o dwie opcje: wysyłka motocykla lub transport (jeśli będzie to daleko od mojego miejsca zamieszkania - dolnośląskie).

Proszę wziąć pod uwagę założony budżet.

Propozycje wraz z OPISEM i ZDJECIAMI oraz numerem telefonu proszę skierować na mój e-mail: pawelmalecki@plusnet.pl
Odpowiem na wybranÄ… ofertÄ™.

Dziękuje i pozdrawiam
Paweł
pawelekm
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/7/2014, 11:43
Lokalizacja: Lubin


Postprzez Gregory840 » 17/8/2014, 21:54

I jak, udało się coś kupić?
Mam dość podobną sytuację (finansową, wiekową i brak doświadczenia) i też myślę o Varadero, CBR lub jeszcze NSR i YZF (oczywiście wszystko 125 ccm).
Jeździłeś już czymś? Jak wrażenia?
BMW E31 840
Volvo XC70 2.5T
Honda Varadero XL125 (na poczÄ…tek)
Avatar użytkownika
Gregory840
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/8/2014, 23:23
Lokalizacja: Kołobrzeg, Mielenko


Postprzez pawelekm » 18/8/2014, 05:27

Niestety nic nie kupilem. Wszystko jest bardzo daleko i nikt lub prawie nikt nie oferuje transportu. Pomijam sprzet zajezdzony. Niestety, ale moj plan kupna obnizy raczej swoj priorytet. Wobec tego ogloszenie na chwile obecna - nieaktualne.
pawelekm
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29/7/2014, 11:43
Lokalizacja: Lubin



Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê